Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet

skórzany
Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Mad Madame marki Juliette Has A Gun to szyprowe perfumy dla kobiet. Mad Madame został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża, ambra, czarna porzeczka i frezja; nutami serca są piwonia, paczula, tuberoza, mech i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo, balsam tolu, absolut z wanilii i kastoreum.

Róża Ambra Czarna porzeczka Frezja

Piwonia Paczula Tuberoza Mech Jaśmin

Białe piżmo Balsam Tolu Absolut z wanilii Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mad Madame by Juliette Has A Gun.

Mad Madame Recenzje Perfum

blackdora
blackdora

Tak pachnie kobieta która umie powiedzieć "NIE" i to "nie" brzmi w jej ustach jak cięcie nożem. W tym zapachu nie ma miejsca na żadne kompromisy. Ten zapach kojarzy mi się tylko i wyłącznie z nieskazitelną elegancją, ale jest to elegancja zimna, dumna i wyniosła. Jeśli makijaż to z perfekcyjną kreską na oku, ubiór maksymalnie podkreślający atuty, dodatki idealnie dopasowane do reszty. Gdziekolwiek się pojawia nasza Madame, roztacza wokół siebie zapach, ale nie jest to słodycz zniewolenia; to jest zapach dominacji,ekspansji, podboju i pewności siebie tak mocnej, że wystarczy jedno spojrzenie...i jest szach mat...pozamiatane. Na mnie jest róża, ale chłodna, wyniosła, otoczona podmuchem jaśminu, piwonii, mchu i paczuli. Jest mnóstwo ambroksanu, nośność niesamowita, i gdzieś w tle pojawia się i znika kastoreum, dodaje pazura i odpowiada za ten błysk w oczach Madame, można by przysiąc, że w tym błysku odbija się metal jej serca....

Ciekawa róża – wytrawna, nieco kwaśna, na bazie z paczuli, nut zwierzęcych i piżma. Nie do końca moje klimaty, bo zapach jakoś odstaje od skóry, jest zbyt wytrawny i trochę mi przeszkadza, ale momentami pojawia się piękna, czysta, różana nuta, która bardzo mi się podoba, szybko jednak znika.

Solidne, dobrze wykonane perfumy.

hasi
hasi

Słowo, które pasuje mi do tych perfum to: bezkompromisowe.
Tu nie ma miejsca na niedopowiedzenia- jest moc!
Piękna jest ta róża- konkretna,wytrawna, trochę metaliczna, wymieszana z ambroksanem, a później z jakąś piżmowo- cielesną nutą (może to ten tajemniczy balsam tolu ?)
Rewelacyjny zapach, już od jakiegoś czasu marzę o flaszce, ale powstrzymuje mnie rozsądek- setki w życiu nie zużyję. To nie są perfumy na co dzień, trzeba mieć nastrój na nie, inaczej będą uwierać.
Mad Madame to perfumy bardzo intrygujące, zaczepne, zwracające uwagę. W moim świecie,prawie zupełnie pozbawionym komplementów zapachowych, to chyba jedyne perfumy, które są zawsze zauważone- nie zawsze pozytywnie, ale co tam.
Myślę, że naprawdę pasują do mnie.
Trwałość i projekcja bardzo dobre. Polecam !

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Odlotowa kombinacja (autorstwa? Romano Ricci). Jedyna propozycja z oferty Juliette Has a Gun, która mi się naprawdę spodobała. Wszystkie ich zapachy są bardzo wysycone ambroksanem lub iso e super. W tym przypadku połaczono to z nutami kwiatowymi (podobno absolutami!) i - mocno ekstrawagancko bach! - z nutami animalistycznymi. Naprawdę jest tam coś, co pachnie jak kastoreum... Jakże odważnie! To się chwali. Choć w efekcie powstaje kompozycja lekko przypominająca szalone, mocne, anonsujące nosiciela z daleka kompozycje z lat 80. Z powodu wyraźnej nuty czarnej porzeczki i frezji bardzo przypomina mi Cabotine de Gres. Lubię.

gdruzbiak
gdruzbiak

Mam próbkę ze sklepu firmowego JHaG i nie mogę się nadziwić, że tak bardzo mi się podobają.
Są oczywiście różane, ale ta róża razem z tuberozą, piwonią jest bardzo wytrawna. Myślę, ze czarna porzeczka razem z mchem daje taką nutę, która mnie osobiście aż drapie w gardle, ale którą chyba najbardziej w nich lubię.
Zapach jest trochę jak lekarstwo, lekko gorzkie w smaku.
Zawsze mi się wydawało, że ja nie lubię róży w perfumach, a tu taki zonk ;))
JHG ma więcej zapachów z róża w roli głównej, które mi się podobają.
To szypr, a już się przekonałam, że zawsze najbardziej mi się podobały szyprowe zapachy (nawet kiedy nie wiedziałam co to jest).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Mad Madame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Mad Madame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mad Madame marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mad Madame marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison The Different Company Sublime Balkiss Juliette Has A Gun Lady Vengeance Alexander McQueen Kingdom Fendi Fendi Theorema Sisley Soir de Lune Ginestet Botrytis Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Christian Dior Poison Cacharel LouLou Christian Dior Dune Montale Dark Purple Cartier Le Baiser Du Dragon Juliette Has A Gun Citizen Queen L`Erbolario Dolcelisir Penhaligon`s Tralala Juliette Has A Gun Miss Charming