Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet

skórzany
dymny
Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Mad Madame Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Mad Madame marki Juliette Has A Gun to szyprowe perfumy dla kobiet. Mad Madame został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża, ambra, czarna porzeczka i frezja; nutami serca są piwonia, paczula, tuberoza, mech i jaśmin; nutami bazy są białe piżmo, balsam tolu, absolut z wanilii i kastoreum.

Róża Ambra Czarna porzeczka Frezja

Piwonia Paczula Tuberoza Mech Jaśmin

Białe piżmo Balsam Tolu Absolut z wanilii Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mad Madame by Juliette Has A Gun.

Paloma Picasso
Agent Provocateur

Mad Madame Recenzje Perfum

spa
spa

Włosy koniecznie długie i blond, szpilki, mini i obcisły sweterek. Wszystko markowe i w dobrym guście, ale bez żadnych niedomówień. Buzia ładna, ale znawca pewnie dostrzegłby ślady chirurgicznej ingerencji. I perfumy wyczuwalne w promieniu 2 metrów, które krzyczą "Jestem kobietą". Taka jest ta Madame.

Róża zimna jak stal i ostra jak brzytwa. Wwierca się w nos i kłuje kolcami aż w gardle, gdy tylko za bardzo zbliżę rękę do nosa. Dwa psiknięcia na nadgarstki i wiem, że ktokolwiek zbliży się do mnie czuje ten zapach. Musi to wyglądać dosyć dziwnie: puchowa kurtka, ubłocone kozaki na traktorach, okutana szalem kobita brnąca przez śniegowe błoto i pachnąca różami, różami świeżymi, czerwonymi, takimi prima sort. Ale do eleganckiej sukienki też bałabym się ich użyć, bo jest to dla mnie zapach zbyt ostentacyjnie kobiecy i atrakcyjny, czułabym się wtedy przerysowana. Może do jeansów i glanów, ale nie wiem, czy odważę się na global. Jak się przetrwa 2-3 godziny, to zapach nieco cichnie i robi się nawet przyjemnie. Mam wrażenie, że te parametry chemicznie podkręcono i w ogóle, że to mikstura stworzona w laboratorium przez bardzo dobrego technika, ale nie przez alchemika - artystę.

Nie rozumiem czemu Mad Madame. Jest na tym forum sporo pokręconych osobowości: LouLou uciekła z psychiatryka, Poison to Hannibal Lecter w spódnicy, histeryczka i pijaczka Galliano, panienki Black Orchid i L'Agent chadzają czasami na czarne msze i lubują się w BDSM, itp., itd. ;) Ale w tym zapachu nie ma dla mnie żadnej ambiwalencji, mroku czy tajemnicy, żadnego szaleństwa. To kobieta, która w najwyższych szpilkach stąpa twardo po ziemi i konsekwentnie realizuje swoje cele.
Ja bym nazwała te perfumy Bloody Bitch.

2017
blackdora
blackdora

Tak pachnie kobieta która umie powiedzieć "NIE" i to "nie" brzmi w jej ustach jak cięcie nożem. W tym zapachu nie ma miejsca na żadne kompromisy. Ten zapach kojarzy mi się tylko i wyłącznie z nieskazitelną elegancją, ale jest to elegancja zimna, dumna i wyniosła. Jeśli makijaż to z perfekcyjną kreską na oku, ubiór maksymalnie podkreślający atuty, dodatki idealnie dopasowane do reszty. Gdziekolwiek się pojawia nasza Madame, roztacza wokół siebie zapach, ale nie jest to słodycz zniewolenia; to jest zapach dominacji,ekspansji, podboju i pewności siebie tak mocnej, że wystarczy jedno spojrzenie...i jest szach mat...pozamiatane. Na mnie jest róża, ale chłodna, wyniosła, otoczona podmuchem jaśminu, piwonii, mchu i paczuli. Jest mnóstwo ambroksanu, nośność niesamowita, i gdzieś w tle pojawia się i znika kastoreum, dodaje pazura i odpowiada za ten błysk w oczach Madame, można by przysiąc, że w tym błysku odbija się metal jej serca....

Ciekawa róża – wytrawna, nieco kwaśna, na bazie z paczuli, nut zwierzęcych i piżma. Nie do końca moje klimaty, bo zapach jakoś odstaje od skóry, jest zbyt wytrawny i trochę mi przeszkadza, ale momentami pojawia się piękna, czysta, różana nuta, która bardzo mi się podoba, szybko jednak znika.

Solidne, dobrze wykonane perfumy.

hasi
hasi

Słowo, które pasuje mi do tych perfum to: bezkompromisowe.
Tu nie ma miejsca na niedopowiedzenia- jest moc!
Piękna jest ta róża- konkretna,wytrawna, trochę metaliczna, wymieszana z ambroksanem, a później z jakąś piżmowo- cielesną nutą (może to ten tajemniczy balsam tolu ?)
Rewelacyjny zapach, już od jakiegoś czasu marzę o flaszce, ale powstrzymuje mnie rozsądek- setki w życiu nie zużyję. To nie są perfumy na co dzień, trzeba mieć nastrój na nie, inaczej będą uwierać.
Mad Madame to perfumy bardzo intrygujące, zaczepne, zwracające uwagę. W moim świecie,prawie zupełnie pozbawionym komplementów zapachowych, to chyba jedyne perfumy, które są zawsze zauważone- nie zawsze pozytywnie, ale co tam.
Myślę, że naprawdę pasują do mnie.
Trwałość i projekcja bardzo dobre. Polecam !

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Odlotowa kombinacja (autorstwa? Romano Ricci). Jedyna propozycja z oferty Juliette Has a Gun, która mi się naprawdę spodobała. Wszystkie ich zapachy są bardzo wysycone ambroksanem lub iso e super. W tym przypadku połaczono to z nutami kwiatowymi (podobno absolutami!) i - mocno ekstrawagancko bach! - z nutami animalistycznymi. Naprawdę jest tam coś, co pachnie jak kastoreum... Jakże odważnie! To się chwali. Choć w efekcie powstaje kompozycja lekko przypominająca szalone, mocne, anonsujące nosiciela z daleka kompozycje z lat 80. Z powodu wyraźnej nuty czarnej porzeczki i frezji bardzo przypomina mi Cabotine de Gres. Lubię.

gdruzbiak
gdruzbiak

Mam próbkę ze sklepu firmowego JHaG i nie mogę się nadziwić, że tak bardzo mi się podobają.
Są oczywiście różane, ale ta róża razem z tuberozą, piwonią jest bardzo wytrawna. Myślę, ze czarna porzeczka razem z mchem daje taką nutę, która mnie osobiście aż drapie w gardle, ale którą chyba najbardziej w nich lubię.
Zapach jest trochę jak lekarstwo, lekko gorzkie w smaku.
Zawsze mi się wydawało, że ja nie lubię róży w perfumach, a tu taki zonk ;))
JHG ma więcej zapachów z róża w roli głównej, które mi się podobają.
To szypr, a już się przekonałam, że zawsze najbardziej mi się podobały szyprowe zapachy (nawet kiedy nie wiedziałam co to jest).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Mad Madame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Mad Madame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mad Madame marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mad Madame marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison The Different Company Sublime Balkiss Ginestet Botrytis Sisley Soir de Lune Juliette Has A Gun Lady Vengeance Alexander McQueen Kingdom Estée Lauder Sensuous Noir Cartier Le Baiser Du Dragon Fendi Fendi Theorema Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Cacharel LouLou Juliette Has A Gun Miss Charming Serge Lutens Feminite du Bois Juliette Has A Gun Citizen Queen Montale Dark Purple Amouage Memoir Woman Christian Dior Poison Christian Dior Dune Hermes Eau des Merveilles