Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Gentlewoman Juliette Has A Gun dla kobiet

Gentlewoman Juliette Has A Gun dla kobiet

Gentlewoman Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Gentlewoman Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Gentlewoman Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Gentlewoman marki Juliette Has A Gun to cytrusowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gentlewoman został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Romano Ricci. Nutami głowy są bergamotka, kwiat gorzkiej pomarańczy i neroli; nutami serca są migdał, kwiat pomarańczy, kumaryna i lawenda; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i ambroksan.

Bergamotka Kwiat gorzkiej pomarańczy Neroli

Migdał Kwiat pomarańczy Kumaryna Lawenda

Piżmo Nuty drzewne Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gentlewoman by Juliette Has A Gun.

Gentlewoman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Gentlewoman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Gentlewoman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gentlewoman marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gentlewoman marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Bath and Body Works Pink Grapefruit Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Floris Cefiro Van Gils Between Sheets Tommy Hilfiger Tommy Jeans Demeter Fragrance Pink Grapefruit Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Tonatto Profumi Iss Penhaligon`s Eau de Cologne Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash