Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Citizen Queen Juliette Has A Gun dla kobiet

Citizen Queen Juliette Has A Gun dla kobiet

skórzany
Citizen Queen Juliette Has A Gun dla kobiet Filmy
Citizen Queen Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Citizen Queen Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Citizen Queen marki Juliette Has A Gun to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Citizen Queen został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Romano Ricci. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, irys, skóra, ambra, kocanka, francuskie labdanum, aldehydy, labdanum, bergamotka, nuty pudrowe, piżmo i Żywice.

Róża Irys Skóra Ambra Kocanka Francuskie labdanum Aldehydy Labdanum Bergamotka Nuty pudrowe Piżmo Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citizen Queen by Juliette Has A Gun.

Teint de Neige
Powder Flowers
Kind of Blue
Rouge
Valentina Poudre

Citizen Queen Recenzje Perfum

Naczytałam się recenzji, że to zapach w stylu retro, przypominający Chanel no.5 i inne klasyki, ale w praktyce czuję tylko sztucznego, taniego, mało słodkiego irysa i odrobinkę pudru.

Według mnie bardzo słaby kompozycyjnie i nietrwały, ale może moja skóra zniszczyła ten zapach, bo recenzje są w większości pozytywne.

Savanoja
Savanoja

Flakon piękny, ale zawartość już nie moja. Kocham zapachy pudrowe, ale tutaj coś jest nie tak, jakby zbyt dosadnie, zbyt prosto. I już chyba wiem co mi zgrzyta: skóra! Nie pasuje mi taki układ, bo albo skóra albo puder. W innym wypadku wychodzi mi wulgarna pudernica :/

salvadora
salvadora

Współczesne retro, to dla mnie Citizen Queen. Uwielbiam go bo jest intensywny, konkretny, trwały. Silny i ostry zapach pudru, irysa i róży z dodatkiem piżma, przy tym jest zimny i metaliczny, tak jak ich flakon. Dodają odwagi i są dla odważnych:) Romantyczne, dostojne i wulgarne zarazem; połączenie Marii Antoniny z Courtney Love :D

gdruzbiak
gdruzbiak

Pierwsza nuta zapachu jest dla mnie odpychająca - czuję w nich ostrą nutę zapachów z czasów PRL kupowanych w kiosku Ruchu (tzn. ruskie duchi) - to chyba irys z pudrem i kocanką. Ale po dobrej chwili robi się rewelacyjnie - wyczuwam skórę (którą uwielbiam), piżmo, oraz chyba żywice, bo jest lekko gorzkawo (a może to labdanum?).
Co do trwałości to jest porównywalna do Poison i Opium - po prostu killer!!!
Dla wielbicielek kwiatowych zapachów na pewno nie polecam, ale dla tych co lubią się wyróżniać z tłumu, jak najbardziej tak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Citizen Queen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Citizen Queen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citizen Queen marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citizen Queen marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Juliette Has A Gun Mad Madame Juliette Has A Gun Lady Vengeance Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Fendi Fendi Theorema Hermes Elixir des Merveilles Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Hermes L’Ambre des Merveilles Joop! Joop! Le Bain Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Christian Dior Poison Alexander McQueen Kingdom Carner Barcelona Rima XI Christian Dior Dune L`Erbolario Dolcelisir Ginestet Botrytis The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Midnight Poison Juliette Has A Gun Romantina Yves Saint Laurent Cinema