Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Juliet Juliet Stewart dla kobiet

Juliet Juliet Stewart dla kobiet

Juliet Juliet Stewart dla kobiet Zdjęcia Juliet Juliet Stewart dla kobiet Zdjęcia Juliet Juliet Stewart dla kobiet Zdjęcia Juliet Juliet Stewart dla kobiet Zdjęcia Juliet Juliet Stewart dla kobiet Zdjęcia

Juliet marki Juliet Stewart to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Juliet został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lorenzo Dante Ferro. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i bazylia; nutami serca są jaśmin i wanilia; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Bazylia

Jaśmin Wanilia

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juliet by Juliet Stewart.

Juliet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliet Stewart Juliet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliet Stewart Juliet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juliet marki Juliet Stewart. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juliet marki Juliet Stewart reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical Oriflame Believe Montale Intense Tiare Fendi Fendi 2004 Fragonard Eclat Slava Zaitsev Nikita Prince Matchabelli Ginger Lotus Amouage Amouage Epic Woman Loewe Gala John Mac Steed Lady Mac Steed Rose Bath House Indian Ginger and Orchid Floris Amaryllis