Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn Zdjęcia Versailles Julian Rouas dla mężczyzn Zdjęcia

Versailles marki Julian Rouas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi nuty drzewne; nutą serca jest piżmo; nutami bazy są nuty zielone, wetyweria i ostrokrzew.

Nuty drzewne

Piżmo

Nuty zielone Wetyweria Ostrokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versailles by Julian Rouas.

Versailles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Julian Rouas Versailles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Julian Rouas Versailles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versailles marki Julian Rouas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versailles marki Julian Rouas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Christian Lacroix Noir Oriflame Embrace Him Hugo Boss Boss Elements Aqua Bruno Banani Time to Play Men Christian Dior Dior Homme Sport Bois 1920 Sandalo e The Montale Crystal Aoud Jacques Fath Yang Hugo Boss Boss In Motion Black Michael Jordan Legend Platinum J Mix 18