Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn

Versailles Julian Rouas dla mężczyzn Zdjęcia Versailles Julian Rouas dla mężczyzn Zdjęcia

Versailles marki Julian Rouas to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutę głowy stanowi nuty drzewne; nutą serca jest piżmo; nutami bazy są nuty zielone, wetyweria i ostrokrzew.

Nuty drzewne

Piżmo

Nuty zielone Wetyweria Ostrokrzew

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versailles by Julian Rouas.

Versailles Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Julian Rouas Versailles, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Julian Rouas Versailles, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versailles marki Julian Rouas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versailles marki Julian Rouas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Joop! What About Adam Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Paul Smith Paul Smith Extreme Man Nautilus Aqua Nautilus Crabtree & Evelyn Nomad Diptyque Virgilio Aveda Chakra 4 Fulfillment Mark Buxton Nameless Etro Pegaso Profumi del Forte By Night Black O Boticario Dimitri Bella Bellissima Perfect Man