Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Swing Glamour Julian Rouas dla kobiet

Swing Glamour Julian Rouas dla kobiet

Swing Glamour Julian Rouas dla kobiet Zdjęcia

Swing Glamour marki Julian Rouas to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Joseph Rubino. Nutę głowy stanowi esencja różana; nutami serca są nuty drzewne i bergamotka; nutami bazy są różowy tulipan i wanilia.

Esencja różana

Nuty drzewne Bergamotka

Różowy tulipan Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Swing Glamour by Julian Rouas.

Swing Glamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Julian Rouas Swing Glamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Julian Rouas Swing Glamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Swing Glamour marki Julian Rouas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Swing Glamour marki Julian Rouas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Tom Tailor Bodytalk Woman Serge Lutens Clair de Musc Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Hollister Malaia Coach Peony Splash Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Tallulah Jane Tallulah Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Jill Stuart Night Jewel Lush Orange Blossom