Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Swing Exstasy Night Julian Rouas dla kobiet

Swing Exstasy Night Julian Rouas dla kobiet

Swing Exstasy Night Julian Rouas dla kobiet Zdjęcia Swing Exstasy Night Julian Rouas dla kobiet Zdjęcia

Swing Exstasy Night marki Julian Rouas to aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda i gardenia; nutą bazy jest wanilia.

Lawenda Gardenia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Swing Exstasy Night by Julian Rouas.

Swing Exstasy Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Julian Rouas Swing Exstasy Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Julian Rouas Swing Exstasy Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Swing Exstasy Night marki Julian Rouas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Swing Exstasy Night marki Julian Rouas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Benetton B. Clean Relax Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Rodier Rodier pour Homme Profumi del Forte Tirrenico JoAnne Bassett Napoleon Clarins Eau des Jardins Caswell Massey English Lavander Demeter Fragrance Rye Bread