Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Terrasse A St-Germain został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są grejpfrut, tangeryna i rabarbar; nutami serca są frezja, płatki lotosu i błękitna róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Grejpfrut Tangeryna Rabarbar

Frezja Płatki lotosu Błękitna róża

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terrasse A St-Germain by Jul et Mad Paris.

Terrasse A St-Germain Recenzje Perfum

Kwaśnawa róża wymieszana z lekko cierpkimi cytrusami i paczulą, wyczuwam też odrobinę szafranu. Przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Raczej bliskoskórny.

JAROSLAV
JAROSLAV

Niespotykane połączenie nut rabarbaru,lotosu,frezji oraz błękitnej róży.Aromat ten przenosi w inny wymiar! Ta chwila mogłaby trwać wiecznie:)♥ Paczula podobno jest w składzie, ale jej nie wyczuwam:)

Terrasse A St-Germain by Jul et Mad Paris 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jul et Mad Paris Terrasse A St-Germain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jul et Mad Paris Terrasse A St-Germain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Avon Crystal Aura Montale Aoud Queen Roses Al-Rehab Lansy Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile True Religion True Religion Ajmal Facets of Her Tom Ford White Musk Collection White Suede CnR Create Capricorn s.Oliver QS by s.Oliver Sabon Zohar (Musk)