Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Terrasse A St-Germain Jul et Mad Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Terrasse A St-Germain został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dorothee Piot. Nutami głowy są grejpfrut, tangeryna i rabarbar; nutami serca są frezja, płatki lotosu i błękitna róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Grejpfrut Tangeryna Rabarbar

Frezja Płatki lotosu Błękitna róża

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terrasse A St-Germain by Jul et Mad Paris.

Terrasse A St-Germain Recenzje Perfum

Kwaśnawa róża wymieszana z lekko cierpkimi cytrusami i paczulą, wyczuwam też odrobinę szafranu. Przyjemny zapach, ale nic specjalnego. Raczej bliskoskórny.

JAROSLAV
JAROSLAV

Niespotykane połączenie nut rabarbaru,lotosu,frezji oraz błękitnej róży.Aromat ten przenosi w inny wymiar! Ta chwila mogłaby trwać wiecznie:)♥ Paczula podobno jest w składzie, ale jej nie wyczuwam:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jul et Mad Paris Terrasse A St-Germain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jul et Mad Paris Terrasse A St-Germain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terrasse A St-Germain marki Jul et Mad Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Mania Divine L'inspiratrice Perfect Sense Mane Yu Stella Cadente Aqua Indult Isvaraya Ulric de Varens Mini Musk Honore des Pres I Love Les Carottes Vera Wang Vera Wang Anniversary Parfums de Coeur Skin Musk Givenchy Givenchy Naturally Chic Lulu Beauty Gigi Borsari Bouquet di Violette