Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Néa Jul et Mad Paris dla kobiet

Néa Jul et Mad Paris dla kobiet

Miałem: 1

karmelowy
Néa Jul et Mad Paris dla kobiet Zdjęcia Néa Jul et Mad Paris dla kobiet Zdjęcia Néa Jul et Mad Paris dla kobiet Zdjęcia

Néa marki Jul et Mad Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Néa został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są daktyle, dzięgiel, granat, liść palmy i czarny pieprz; nutami serca są jaśmin wielkolistny, róża damasceńska i suszona śliwka; nutami bazy są paczula, drewno kaszmirowe, wanilia, benzoes, karmel, fasolka tonka, ambroksan i piżmo.

Daktyle Dzięgiel Granat Liść palmy Czarny pieprz

Jaśmin wielkolistny Róża damasceńska Suszona śliwka

Paczula Drewno kaszmirowe Wanilia Benzoes Karmel Fasolka tonka Ambroksan Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Néa by Jul et Mad Paris.

Néa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jul et Mad Paris Néa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jul et Mad Paris Néa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Néa marki Jul et Mad Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Néa marki Jul et Mad Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Serge Lutens A La Nuit Parfums Elite Elite Model Attitude Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Tocca Cleopatra Molyneux Initiation Jessica Simpson Fancy Love Christian Audigier Christian Audigier For Her Remy Latour L'Elue Premiere Pierre Wulff Gilda Jacques Fath Expression Nejma Nejma 3