Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet

karmelowy
Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Filmy
Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva la Juicy Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Viva la Juicy marki Juicy Couture to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Viva la Juicy został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i dzikie jagody; nutami serca są wiciokrzew, gardenia i jaśmin; nutami bazy są ambra, karmel, pralina, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Dzikie jagody

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin

Ambra Karmel Pralina Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viva la Juicy by Juicy Couture.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia
Viva La Juicy La Fleur
Someday
Ultra Sexy Pink
Gran Ballo

Viva la Juicy Recenzje Perfum

Paulina092
Paulina092

W ciągu ostatnich kilku lat urodowy youtube ogarnął szał na ten zapach, piękny flakonik i nuty zwiastujące uroczego słodziaka przyciągały mnie regularnie do Viva La Juicy. Ale ja czy to na skórze, czy na blotterze czy z korka nie czułam nic po za delikatnym cieniem słodkiego zapaszku. A wysoka cena nie zachęcała do zakupu...
Wczoraj jednak coś się zmieniło. Zachęcona promocją przetestowałam po raz kolejny Juicy i tym razem poczułam eksplozję słodyczy... Słodkie owoce otulone wanilią i karmelem. To coś co bardzo lubię. Mimo to zapach nie jest duszący ani ciężki. Już po drodze do domu żałowałam, że nie kupiłam tych perfum. Słodki aromat towarzyszył mi aż do wieczora, mimo że te perfumy nie słyną z trwałości. Dlatego dziś rano czym prędzej pobiegłam do perfumerii i chwyciłam ostatni promocyjny kartonik!!! Dawno nic tak nie podbiło mojego serca :)
Dla niewtajemniczonych zaznaczam, że flakonik 30 ml nie posiada łańcuszków i zawieszek, ozobiony został logo i kokardką.

tojanna
tojanna

Trochę ciężko jest mi ocenić ten zapach ze względu na pomyłkę sprzedawcy którą przeoczyłam. Poszłam do drogerii, wyniuchałam na papierku, wzięłam tester zanosząc do rąk własnych sprzedawcy mówiąc że chcę to kupić. A pech chciał że trafiłam na pana który się mało znał i dał mi nie to co powinien. A ja w pośpiechu nie zwróciłam uwagi wierząc na słowo. Gdyby wszystko poszło tak jak w planie zakupowym być miało, to byłabym teraz zadowoloną posiadaczką Viva la Juicy Noir i miast wychodzących na przód słodkich owoców mam karmel i wanilię... A tu wracam do domu, otwieram pudełeczko i niespodzianka. Przed oczami ukazuje się Viva La Juicy. Za późno na zwrot, więc myślę albo się polubimy albo pójdzie w inne ręce. Tak więc o to i moja recenzja nie do końca udanego zakupu. Zacznę od trwałości, gdyż sporo osób się skarży. Ja przestaję go czuć w jakiejś 3 godzinie, natomiast moje koleżanki z pracy mówią mi, że czują go cały dzień jak tylko przechodzę obok, co oznacza że zapach jest trwały ( przynajmniej na mnie). Czasem wąchając jakiś perfum mam wrażenie że gdzieś to już kiedyś, że skądś to już znam. I w tym przypadku również. Jest to mieszanka wanilii, karmelu, pralin, sama słodycz. I głownie wyczuwam tą słodycz która przyćmiewa mi wszystko inne. Zapach ładny ale mdły i za słodki wprost ulepek. Bardziej podoba mi się na innych niż na mnie, gdyż ja za nim nie przepadam. Wylewam go sporo na ciało by się go jak najszybciej pozbyć. Jest on ciężki ale i tak raczej nadaje się na dzień niż na wieczór. Poza tym jest jakiś taki znajomy , mogłabym rzec oklepany. Flakon może i jest troszkę kiczowaty ale przez to wyróżnia się wśród innych, i ładnie prezentuje się na toaletce tak uroczo, jak dla mnie bomba. Natomiast co do samych perfum: zużyje do końca buteleczkę i nigdy nie kupię więcej, nie są to moje gusta.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Taki lekki i słodki,taki bajkowy i zalotny!Uwielbiam go.
Na wiosnę i lato jak znalazł,nikt nie padnie przyduszony ciężarem Twojego zapachu.
Reklama nie pasuje mi do zawartości flaszki-raczej widzę tu dziewczę biegnące po ogrodzie kwiatowym w lecie :)

liczi
liczi

Zapach kojarzy mi się z rynkiem z dzieciństwa, ze straganami wypełnionymi kruchymi ciachami w polewie czekoladopodobnej, waflami z nadzieniem owocowym i kolorowymi, posklejanymi landrynami na wagę. Czuję sugusy, irysy, raczki i galaretkę w cukrze :D
Jest do bólu zębów słodko i nieco syntetycznie.
Wspominam tamte czasy z sentymentem ale czy chciałabym tak dziewczęco i beztrosko pachnieć? Chyba nie:)
edycja: wielki plus za trwałość

lili-ya
lili-ya

Recenzje takie sobie, ale do testów podchodzę bez uprzedzeń. Zaczyna się nie najgorzej, owoce w czekoladowej polewie, czuję gruszki i owoce leśne. Deja vu numer jeden - Pur Blanca Elegance Avonu. Z biegiem czasu zapach robi się coraz bardziej rozmyty, rozmydlony i przeżywam deja vu numer dwa - C-Thru Charming (perfumoholicy z anglojęzycznej Fragrantiki mają podobne skojarzenia). Miałam oba te zapachy, Pur Blankę z granatowym korkiem i Charming i za obydwoma nie przepadałam, bo w perfumach najbardziej nie lubię nijakości.To Viva La Juicy był pierwszy i to - być może - na nim wzorowali się twórcy obu wspomnianych pachnidełek. Jak by nie patrzeć, Viva La Juicy pachnie wyjątkowo niskopółkowo i nie pomoże mu nawet piękny, jak na mój gust, flakon. Smutno, że w tak ładnym flakonie odnalazłam własne nieudane zapachowe zakupy z przeszłości. Od Viva La Juicy można wymagać więcej niż od zapaszków po 30 złotych za flakon.

chjena
chjena

Po przeczytaniu recenzji Viva la Juicy i analizie nut zapachowych wiedziałam, że zakocham się w tym zapachu. Brakowało mi karmelu z owocami, ale bez pudru, takiego soczystego i mniej puchatego niż Fancy. Już w ciemno chciałam zamawiać większą odlewkę z perfumerii internetowej, ale spojrzałam na swoje zbiory i uznałam, że na razie poprzestanę na próbce. I dobrze zrobiłam.

Ta soczystość, niech nam żyje, została zamknięta w jakimś plastikowym pudełku, z którego uwolnić się nie może. Wąchając Viva la Juicy czuję się, jakbym przyciskała do nosa flakon, spod którego ledwie przebijają się nuty owocowo-karmelowe... Zapach jest syntetyczny i zamknięty, skromny i nieśmiały pozostaje aż do wywietrzenia, które następuje stosunkowo szybko, bo po 4 godzinach.

Ponawiałam próby nadgarstkowe i globalne już kilka razy, i wciąż czuję się jakbym pachniała pustym papierkiem po cukierku albo perfumowanym długopisem dla dziewczynek z podstawówki. Strzelam, że słodyczy nie pozwala się przebić ambra i drzewo sandałowe, ale inne słodkie kompozycje nie często są pozbawione tych składników i nie odnoszę wówczas takiego wrażenia.

Z Viva la Juicy polubimy się, jak ktoś uwolni te owoce i pozwoli objąć przywództwo. A może właśnie stąd ta przewrotna nazwa, ku pamięci? Nie wyczuwamy tej soczystości, to chociaż uczcijmy ją w ten sposób...

marta2210
marta2210

Viva jest jednym z wielu zapachów które kupiłam, sprzedałam po czym zakupiłam ponownie. Odbiór zapachu diametralnie mi się zmienił.

Przyznam szczerze, że kupiłam je w ciemno.
Oczekiwałam mocno owocowego zapachu, który nadawałby się na lato. Rozczarowałam się. Zapach może i jest owocowy, ale nie jest ani trochę orzeźwiający.

Jednak po czasie, i kilku miesiącach używania waniliowych słodziaków, zapragnęłam czegoś innego co nadałoby się na zimową porę. Zapragnęłam karmelu, ale nie takiego powalającego jak w Pradzie Candy. Pragnęłam zapachu który- zdawałam sobie z tego sprawę- już znałam, ale nie mogłam sobie przypomnieć co to. I pewnego dnia w Rossmanie zobaczyłam Juicy. I przyszło olśnienie.

Kupiłam je ponownie i używam z dużym powodzeniem. Używam ich głownie w takie dni, kiedy to nie mam najmniejszej ochoty na ciężkie zapachy.

VLJ jest cieplutka, ale przy tym bardzo owocowa. Bardzo podoba mi się połączenie owoców ze słodkościami. Trwałość i moc średnia. Ja lubię zostawiać za sobą ogon, więc używam dość obficie.

Flakon jest pomyłką, i kompletnie nie pasuje do zapachu. Przywodzi na myśl delikatny zapach "dla księżniczki", podczas gdy perfumy z pewnością są "charakterne".

amanda
amanda

Owocowo cukierkowe, słodziutkie i pyszne zwieńczone wanilią .
Są takie spontaniczne i wesołe, coś z typu poprawiaczy nastroju na pochmurne dni.
Właśnie takie pełne życia jak ktoś napisał , oraz optymizmu, radości.
Skojarzenia same mi się nasuwają chociaż nie lubię perfumom przypisywać wieku odbiorcy i na odwrót , ale te idealnie nadają się dla dziewczyn , młodych kobiet ,podkreślą ich naturalny młody wdzięk.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Śliczny zapach. Słodki, kuszący i pełen życia. Uwielbiam go...Myślałam też, że będzie mniej trwały (dużo osób się na to skarżyło), jednak na mnie utrzymuje się dość długo (na ubraniach nawet bardzo). Jeden z większych minusów to jego wydajność. Naprawdę muszę się nieźle spsikać, żeby efekt był zadowalający.

Polecam na wiosnę / lato, bardzo urzekający...

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Viva jest moim zapachowym cacuszkiem wsrod zapachow jadalnych. Viva to pyszna owocowa salatka bez konserwantow i sztucznych barwnikow podana z sosem czekoladowo - truflowym.
Viva przykleja mi usmiech do twarzy gdy ciezko mi sie zwlec z lozka w zimowy bury poranek.
Viva jest zapachem bardzo trwalym i ogoniastym - najczesciej jest sprawca komplementow od meskiej czesci populacji
Viva ma predyspozycje aby stac sie moim zapachem signature, poniewaz posiada doskonala projekcje i moc jak i nuty zapachowe ktore kochaja moja skore.
Jedyny mankament to butelka, ktora wyglada groteskowo - ciezkie, masywne, grube szklo opatrzone w rozowa kokardke wzbudza raczej litosc niz zachwyt
Niemniej nie psuje to mojego ogladu na zapach, ktoremu az chce sie dac szesc gwiazdek
Boski! Szczegolnie polecam wielbicielkom Escady Magnetism i Lolity Lempickiej LL.

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 0.33oz
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum Rollerball, .33 oz
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum Rollerball, .33 oz
25.00 USD
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum Spray Pen and Lip Gloss Duo - A Macy's Exclusive
29.05 USD
32.99 USD
Viva La Juicy by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Viva La Juicy by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
37.50 USD
Viva La Juicy Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
38.07 USD
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum, 3.4 oz
Juicy Couture Viva la Juicy Eau de Parfum, 3.4 oz
Eau De Parfum 6.7oz
98.99 USD
Viva La Juicy by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 6.7 oz Grande Edition for Women
StrawberryNET.com
Gift Set 1.7oz
106.00 USD
Juicy Couture Viva La Juicy Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 125ml 4.2oz Eau De Parfum Spray 10ml 0.33oz 3pcs
Eau De Parfum 0.33oz
Juicy Couture Viva La Juicy Rollerball 0.33 oz Eau de Parfum Rollerball
Juicy Couture Viva La Juicy Rollerball 0.33 oz Eau de Parfum Rollerball
Eau De Parfum 0.17oz
27.00 USD
Juicy Couture Viva La Juicy Ros eacute Rollerball Duo 0.17 oz Eau de Parfum Rollerball
Juicy Couture Viva La Juicy 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Juicy Couture Viva La Juicy Ros eacute 3.4 oz Eau de Parfum Spray
100.00 USD
Juicy Couture Viva la Juicy So Intense Pure Parfum 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Juicy Couture Viva la Juicy So Intense Pure Parfum 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Viva la Juicy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Viva la Juicy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viva la Juicy marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viva la Juicy marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome La Vie Est Belle Jimmy Choo Jimmy Choo Britney Spears Fantasy Lancome Hypnose Yves Saint Laurent Manifesto Estée Lauder Sensuous Yves Rocher Vanille Noire Prada Prada Candy Gucci Gucci Guilty Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Viktor&Rolf Flowerbomb Kenzo Kenzo Amour Halle Berry Halle Salvatore Ferragamo Signorina Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Saint Laurent Parisienne Lolita Lempicka Lolita Lempicka Nina Ricci Ricci Ricci Hugo Boss Deep Red