Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Viva La Juicy So Intense Juicy Couture dla kobiet

Viva La Juicy So Intense Juicy Couture dla kobiet

karmelowy
Viva La Juicy So Intense Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva La Juicy So Intense Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Viva La Juicy So Intense Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Viva La Juicy So Intense marki Juicy Couture to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Viva La Juicy So Intense został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są dzikie jagody i mandarynka; nutami serca są wiciokrzew, gardenia i jaśmin; nutami bazy są ambra, karmel, pralina, drzewo sandałowe i wanilia.

Dzikie jagody Mandarynka

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin

Ambra Karmel Pralina Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viva La Juicy So Intense by Juicy Couture.

Viva La Juicy So Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Viva La Juicy So Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Viva La Juicy So Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viva La Juicy So Intense marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viva La Juicy So Intense marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Estée Lauder Pleasures Delight Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Jo Malone Vanilla & Anise Voluspa Cocoa Tamarind Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Pamela Anderson Malibu Night Ulric de Varens Ottomane Michel Germain Sexual Sugar Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume