Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Peace, Love and Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet

Peace, Love and Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet

Peace, Love and Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Peace, Love and Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Peace, Love and Juicy Couture marki Juicy Couture to kwiatowe perfumy dla kobiet. Peace, Love and Juicy Couture został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są hiacynt, cytryna amalfi, liść czarnej porzeczki i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, magnolia, czerwony mak, wiciokrzew i kwiat lipy; nutami bazy są piżmo, paczula i korzeń irysa.

Hiacynt Cytryna Amalfi Liść czarnej porzeczki Czerwone jabłko

Jaśmin Magnolia Czerwony mak Wiciokrzew Kwiat lipy

Piżmo Paczula Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peace, Love and Juicy Couture by Juicy Couture.

A Scent by Issey Miyake
Cristalle Eau de Toilette

Peace, Love and Juicy Couture Recenzje Perfum

samsara
samsara

Ależ ten zapach literacko się otwiera: "Wiosenna bujność traw", "Wiatr buszujący w jęczmieniu", "Buszujący w zbożu". Każdy z tych znamiennych tytułów oddaje to, czym raczy nas kryształowa flaszka najpierw. Po zielonym i trochę gorzkawym wstępie dochodzi do ciekawego rozwinięcia. Czytamy w nim o zapachu pudrowych cukierków - tych z bransoletek i naszyjników na gumce. O pastelowej, oranżadkowej, nieinwazyjnej słodyczy wieku niewinności. Zakończenie natomiast czyta się najlepiej. Napisane jest lekkim piórem - nawiązuje zarówno do wstępu, jak i rozwinięcia, ale zawiera też wartość dodaną-to takie eleganckie podsumowanie paczulowo-piżmowym atramentem skreślone. Wstępna powściągliwa retoryka, przekształca się w swobodę w rozwinięciu, by w zakończeniu zyskać kunsztowny i wysmakowany styl, któremu nie można odmówić oryginalności i polotu. Czy jednak jest to dzieło na miarę wielkiego pis(perfumi)arstwa? To raczej niezobowiązująca lektura, przyjemna, ckliwa i urokliwa. A jednak wciąga! Na mojej półce znajdzie się dla niej miejsce :)

kasienka
kasienka

W pierwszej chwili faktycznie czuć skoszoną trawę,
taką mokrą i dość zimną,po chwili wyczuwam nawet glebę nasączoną zimnym deszczem. Zapach jest mocno ziemisty.
I prawdę mówiąc myślałam,że dalej się nie rozwinie.
Jednak po kilkunastu minutach poczułam mokre nowalijki, takie świeżo wyciągnięte z mokrej ziemi (oczywiście nie przenawożone azotynami),jeszcze nie otrzepane z grudek ziemi.Pewnie to za sprawą wyczuwalnego korzeniu irysa, który tutaj przypomina mi trochę aromat selera i kopru.
A ja, że kocham zapach trawy, deszczu,wszelakiej zieleniny i wszystkiego co zielone i naturalne -dodaje go na listę zapachów, które kocham. Rozczarowujące jest tylko to, że tak szybko znika z mojej skóry,ale z rozkoszą będę się nim dopsikiwać...to przecież sama natura. No...prawie...

amanda
amanda

Jakże inne od moich ulubionych Couture Couture i Juicy Couture,które są wyraziste i dosadne.
Tutaj mamy dosłownie pokój i miłość na wiosennej łące, z której aż tchnie zapachem świeżej trawy i liści,ich soczystości.
Bardzo spokojny,delikatny wiosenny zapach.
Lecz ja zdecydowanie wolę mocniejsze uderzenie.

asiaaa
asiaaa

Ale ten zapach jest piękny,wiosna zaklęta w niezwykle oryginalnym flakoniku,delikatnie otulające kwiatki unoszą się i choć jest to zapach zdecydowanie kwiatowy,jednak niezwyczajny wyróżniający się wśród innych,kojarzy mi się z budzącą się do życia wiosną.Nie jest zbyt trwały,ale to jedyna jego wada.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zieleń, kwiaty, wiosna, świeżość. Oto z czym kojarzy mi się ta kompozycja. Otwarcie to kwiat lipy z ostrością liści porzeczki ( dokładnie tak jak to napisał MrGwyn), czuć też wiciokrzew tyle tylko, że ten zapach na mnie nie ewoluuje, nie zmienia się, a od początku jest ten sam.Nie jest ciężki, napewno nie przytłacza i na wiosnę czy lato nadaje się jak najbardziej. Tylko, że mnie nie uwiódł, nie sprawił, że zamarzyłam o własnej buteleczce. Jest ładny i to wszystko.

mala9mi
mala9mi

Dobra, przyznaję-Peace, Love and Juicy Couture zauroczyło mnie flakonem.Najpierw rzucił mi sie w oczy flakon i własnie dlatego sięgnełam po te perfumy, żeby zobaczyć co się może kryć w tak cudownym opakowaniu.
A w środku...o rany.To był mój tegoroczny hit i wielka miłość.Namiętnie się zlewałam tym zapachem w czasie urlopu, lipcowych upałów.Działał na mnie narkotycznie.
Z poczatku nic takiego.Ot cytrusowa, lekko rześka kompozycja przypominająca nieco męski zapach.Ale po chwili jak juz się ładnie ułoży na skórze zamienia się w letnią łąkę.Jest mocno kwiatowo, cała kwiatowa eksplozja.Wyczuwam w nim też coś rzesko-zielonego.I ciekawą nute wilgotnej ziemi lub mchu.

Piekny i niebalnalny kwiatowy zapach.Ma w sobie coś hippisowskiego, jakąs nutę retro.Bardziej pasuje mi do długiej, kwiecistej kiecki niż eleganckiego stroju.

Trwałość-bardzo dobra.Trzyma się mocno ponad 6 godzin.
Flakon-boski.Ciężki, jak karafka.Pieknie prezentuje się na półce czy toaletce.Oczywiście diabelnie niepraktyczny ale wybaczm mu to:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peace, Love and Juicy Couture marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peace, Love and Juicy Couture marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Dolce&Gabbana Sicily Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Donna Karan DKNY Diesel Fuel For Life Femme Christian Dior Poison Michael Kors Michael Givenchy Extravagance d'Amarige Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Lalique Amethyst Annick Goutal Un Matin d`Orage Chanel Allure Sensuelle Guerlain Samsara Eau de Parfum Burberry My Burberry Yves Saint Laurent In Love Again Cartier Baiser Vole Cartier La Panthere Yves Saint Laurent Baby Doll Roberto Cavalli Acqua Elie Saab Le Parfum