Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet

tuberozowy
karmelowy
Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Filmy
Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Juicy Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Juicy Couture marki Juicy Couture to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Juicy Couture został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są marakuja, mandarynka, zielone jabłko, hiacynt, arbuz, aksamitka i zielone liście; nutami serca są tuberoza, lilia i owoc dzikiej róży; nutami bazy są paczula, wanilia, karmel, wyszukane drewna i creme brulee. Ten zapach jest zwycięzcą 3 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2007, FiFi Award Bath And Body Line Of The Year 2007 i FiFi Award Best National Advertising Campagne / Print 2007.

Marakuja Mandarynka Zielone Jabłko Hiacynt Arbuz Aksamitka Zielone liście

Tuberoza Lilia Owoc dzikiej róży

Paczula Wanilia Karmel Wyszukane drewna Creme Brulee

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juicy Couture by Juicy Couture.

London
Jeu d'Amour
Fairy Dust
Giordani Gold

Juicy Couture Recenzje Perfum

tofik1984
tofik1984

Wspaniały zapach dla wielbicielek tuberozy.
Perfumy mocno i wyrażnie pachną białymi kwiatami głównie wspomnianą tuberozą.
Słodkie, narkotyczne, odurzające, nie każdemu się spodobają, a już na pewno nie wielbicielkom zapachów owocowych.
Juicy Coulture to dla mnie taka tańsza i uboższa wersja Michaela Korsa. Oczywiście nie są to żadne zamiennki ale podobny klimat zapachowy:)Dodam jeszcze że Juicy Coulture jest mniej intensywny i mniej nachalny niż Michael Kors. Jeśli komuś podoba się zapach klasycznego Korsa ale jest zbyt mocny to polecam spróbować Juicy Coulture.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ciężki zapach. Byłam przekonana, że jest w nim jaśmin, ale...to pewnie ta tuberoza tak zamiata wszystko. Jest ostro, ale kobieco. Ten zapach działa jak afrodyzjak. Na mojej skórze trzyma się blisko i raczej niedługo.
Fajny, przeciwstawny zapach do Viva la juicy! Zupełnie inna bajka. Jest w nim coś intrygującego i niebanalnego.

amanda
amanda

Lubię ten zapach od dawna a nawet bardzo lubię.
Po prostu rozkłada mnie totalnie upojne połączenie tuberozy z lilią i hiacyntem.
Są razem doskonałe w każdym calu, trzy kwiaty o intensywnym zapachu migreno twórczym dla niektórych , spotkały się w tej kompozycji i pięknie zaistniały razem.
Cała reszta już nie ma dla mnie takiego znaczenia , chociaż na pewno tworzy tym gracjom dobry podkład marakuja, karmel,wanilia,nuty drzewne.
Ale to one są w centrum uwagi , zapach sporo komplementowany i to ich wizytówka.

gardenia
gardenia

Juicy Couture Juicy Couture to piękne perfumy, ale tylko dla fanów tuberozy. Kto nie ma problemu z tym intensywnym, egzotycznym i wyrazistym kwieciem na pewno nie będzie rozczarowany.
Tuberoza w wydaniu Juicy Couture jest tuberozą smakowitą, gourmand, czyli w otoczeniu nut pralinkowych, nie ocieka jednak słodyczą, jest lekko, nowocześnie i sexy, pasuje zatem jak ulał do rysopisu tejże marki, zajmującej się głównie projektowaniem ubrań, wesołych, sexy i kolorowych, rozświetlonych kalifornijskim słońcem :)
Wyczuwalne tez są nuty soczyście owocowe i kwiatowe, całość jest harmonijnie wymieszana i tworzy kwiatowo-gourmandową sex bombę, ale na luzie, optymistycznie, bez nadęcia, nie tracąc jednak nic z elegancji i upojności tuberozy...
Polecam zapach, szczególnie latem i wiosną,a i flakon jest fajny: ciężki, trochę rockowy, z tym rzemykiem i metalowymi medalikami...
Ode mnie 5 punktów na na 5! Trwałość też niczego sobie, 5,6 godzin przetrwa spokojnie na mojej skórze, rozgrzanej nie koniecznie kalifornijskim słońcem ;)

d1122
d1122

Faktycznie, jakoś tu cicho o JC EDP..szkoda, szkoda! Mnie przekonały.

Piękny, autentyczny bukiet tuberozy (z odrobiną bzu i lilii - ale to bardzo mało, bardzo cicho) na wiarygodnie owocowym talerzu, nieco dosłodzony – nie potrafię tego tła rozebrać na wszystkie kawałki, nie wiem, kiedy to już rzekomy karmel, a kiedy jeszcze te owoce lekko (!) przejrzałe.

Ważne, że choć słodko, nie wyczuwam ani krztyny chrzęszczącego w zębach białego, sztucznego cukru, który tak chętnie twórcy zapachów dosypują do owocowych kompozycji - nie wiadomo po co zamieniając delicje Matki Natury w szkodliwe dla zdrowia landryny.
Dobre otwarcie, dobry i długi środek, dobry koniec. Bez nagle przychodzącej płaskości, wychylającej nos z ukrycia chemii i innych niemiłych niespodzianek. Po prostu - dobra robota. To chyba właśnie jest ‘jakość’.

Butelka-karafka – fantastyczna. Subtelny kicz – bo spójny, porządnie zaprojektowany i wykonany..a przecież to wielki plastikowy kryształ, ‘J’ z cyrkoniami i herb z terierami:) dla mnie – super.
Fakt, dość to ciężkie i niezbyt poręczne, ale tu dobra wiadomość – trwałość i projekcja. Kto poznał wcześniej inne zapachy tej firmy – choćby dwugodzinne Couture Couture lub 45-minutowe Viva La Juicy – ten może przypuszczać, że aby cieszyć siebie i towarzyszy tym zapachem, należy zlewać się nim często i obficie. A tu proszę – techniczne parametry EDP bardzo przyzwoite, w tej grupie nawet ‘niespotykanie dobre’.

Niby żadne niebywałe odkrycie..a jednak to pierwsza kompozycja tego rodzaju, która tak zawojowała mój nos w dłuugim czasie.

Przy tym wszystkim zapach bezpretensjonalny – nie wyobrażam sobie przypadku, w którym się komuś podoba, ale go nie nosi, bo ‘nie wypada’/’nie pasuje’. Choć jest mocno i bogato, próżno szukać agresywnego pazura charakterystycznego dla love-hate’ów. Nie sądzę też, żeby można było Juicy kogoś z otoczenia poważnie skrzywdzić, czy to na wakacyjnej imprezie, czy w zatłoczonym metrze.
Wedle mojej najlepszej wiedzy, podoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

perfumeholic88
perfumeholic88

Lubię tuberozę, a tu jest podana w mojej ulubionej formie. Według mnie JC nie jest żadnym kilerem, nie boli od niego głowa. To mocno kwiatowa kompozycja, a na jej czele stoi właśnie tuberoza. Niczym królowa na swym tronie obserwuje hiacynta, który próbuje się do niej zbliżyć. Dostrzega w tłumie poddanych także marakuję i arbuza, ale nie ma ochoty na ich dłuższą obecność u siebie i każe im się oddalić.
W bazie jest wyczuwalna słodycz karmelu aczkolwiek tuberoza nie milknie nawet na chwilę.
Jeśli nie lubicie tuberozy to nie radzę kupować, a już pewno nie w ciemno. Chętnie widziałbym u siebie flakon, bo z tym pięknym kwiatem jestem na TY.

xentrix
xentrix

zgadzam sie z mala9mi - zapach jest mocny i bogaty.Kwiaty doprawione słodyczą,pewno za sprawą karmelu i wanilii.Zapach docenią koneserzy zapachów, przecietny zjadacz chleba nie bedzie raczej zachwycony i poszuka "bezpiecznych" pozycji.Jednak jest w nim coś "magnetycznego".Z jednej strony niby nic specjalnego,lecz nos leci w kierunku nadgarstka i wciąż chce się czuć tą woń i zgłębiać jej tajemnice.Co do trwałosci i projekcji to sie nie wypowiem,bo to damski zapach.Pozycja ciekawa,lecz nie dla wszystkich.Polecam do sprawdzenia.

mala9mi
mala9mi

Widzę, że Juicy Couture EDP nie cieszy się tutaj uznaniem:)
Szkoda ale nie zmienia to faktu, że jest to jeden z moich ulubionych zapachów.

Nasze początki były trudne.Pomimo kategorii do której nalezy nie jest wcale taki łatwy i przyjemny.
Wydawał mi się zbyt ciężki, kwiatowy i ogólnie zbyt...retro.
Ale coś mnie wciąż do niego ciągneło, testowałam, testowałam i w końcu kupiłam swój własny flakon.
Juicy Couture to nie jest świeża i lekka kompozycja.To masa owoców przysypanych cukrem, maksymalnie dojrzałych a nawet przjrzałych na granicy zepsucia.Nadaje to zapachowi ciekawą, nieco gorzką nutę.Wszystko doprawione jest białym kwieciem ze szczególnym uwzględnieniem lilii i tuberozy.
Jest gęsto, ulepnie, bogato i kwiatowo.

Zapach jest wyjątkowo trwały, wytrzymuje ok 10-12 godzin.Ogon ma całkiem pokaźny.

Flakon oczywiście cudowny jak to u Juicy Couture.

Juicy Couture by Juicy Couture 3.32 out of 5 based on 41 ratings and 8 user reviews

Zakupowe okazje

23.95 USD
Dirty English Cologne by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
Dirty English Cologne by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men
24.99 USD
Peace Love Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
26.09 USD
Juicy Couture eau de parfum for women 1 oz
Juicy Couture eau de parfum for women 1 oz
Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
26.99 USD
Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1 oz Traveler With Charm for Women
Eau De Toilette 3.4oz
28.99 USD
Dirty English by Juicy Couture EDT Spray 1.7 oz for Men
Dirty English by Juicy Couture EDT Spray 1.7 oz for Men
29.25 USD
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
29.99 USD
Juicy Crittoure by Juicy Couture For Dogs-eau de Parfum Spray 1 oz Soft Spot Coat Conditioning Mist 5 oz Pawlettes Cleansing Towelettes 6 Pack Soft Squeaky Chew Toy for Unisex
30.99 USD
Peace Love Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 4.2 oz Shower Gel 4.2 oz for Women
33.00 USD
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Gift Set 7oz
36.09 USD
Juicy Couture Juicy Couture Gift Set III. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
36.85 USD
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
36.99 USD
Peace Love Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Peace Love Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
36.99 USD
Juicy Couture Frosty Couture by Juicy Couture Shimmering eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
Eau De Parfum 3.3oz
37.89 USD
Juicy Couture Juicy Couture eau de parfum for women 3.3 oz
Juicy Couture Juicy Couture eau de parfum for women 3.3 oz
37.99 USD
Dirty English Cologne by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Men
37.99 USD
Peace Love Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz Cosmetic Bag Travel Offer for Women
38.99 USD
Juicy Couture Peace Love Juicy Couture Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Juicy Couture Peace Love Juicy Couture Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Gift Set 4oz
48.53 USD
Juicy Couture Juicy Couture Gift Set I. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 4,2 oz Shower Gel 4,2 oz
49.00 USD
Juicy Couture Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Juicy Couture Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
49.99 USD
Juicy Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray with Cosmetic Bag for Women
54.00 USD
88.20 USD
93.00 USD
Juicy Couture Peace Love Juicy Couture Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Juicy Couture Peace Love Juicy Couture Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Juicy Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Juicy Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juicy Couture marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juicy Couture marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Estée Lauder Sensuous Noir Halle Berry Halle Lalique Amethyst Yves Saint Laurent Baby Doll Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Kenzo Kenzo Amour Chanel Coco Eau de Parfum Hermes Le Jardin de Monsieur Li Yves Rocher Voile d'Ambre Madonna Truth or Dare Britney Spears Believe Givenchy Amarige Christian Dior Poison Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Alien Essence Absolue