Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Hollywood Royal Juicy Couture dla kobiet

Hollywood Royal Juicy Couture dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 3

Hollywood Royal Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Hollywood Royal Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Hollywood Royal Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Hollywood Royal marki Juicy Couture to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hollywood Royal został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są kandyzowane jabłko, gruszka i pomelo; nutami serca są jaśmin, gardenia i tuberoza; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, piżmo, wanilia i pianka marshmallow.

Kandyzowane jabłko Gruszka Pomelo

Jaśmin Gardenia Tuberoza

Drzewo kaszmirowe Piżmo Wanilia Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hollywood Royal by Juicy Couture.

Hollywood Royal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Hollywood Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Hollywood Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hollywood Royal marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hollywood Royal marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Koto Parfums Hello Kitty Boadicea the Victorious Intense Voluspa Cocoa Tamarind Costamor Dulcess Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Pamela Anderson Malibu Day Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Kate Moss Vintage Muse Bjorn Borg Love All Vivid Violet Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey