Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Juicy Couture dla kobiet

Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Juicy Couture dla kobiet

tuberozowy

Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum marki Juicy Couture to kwiatowe perfumy dla kobiet. Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są marakuja, mandarynka, zielone jabłko, aksamitka i arbuz; nutami serca są tuberoza, lilia, owoc dzikiej róży i hiacynt wodny; nutami bazy są paczula, wanilia, karmel i wyszukane drewna.

Marakuja Mandarynka Zielone Jabłko Aksamitka Arbuz

Tuberoza Lilia Owoc dzikiej róży Hiacynt wodny

Paczula Wanilia Karmel Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum by Juicy Couture.

Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Carla Fracci Carla Fracci Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Jil Sander Style Summer Rampage Fly by Rampage Shiseido Rosarium Caron Acaciosa Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Rasasi Opera Tallulah Jane Leotie Skeem Vintage Peony Kesling Miss Be Bop