Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau de Couture Juicy Couture dla kobiet

Eau de Couture Juicy Couture dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

tuberozowy

Eau de Couture marki Juicy Couture to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Couture został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są mandarynka, arbuz, marakuja i zielone jabłko; nutami serca są tuberoza, róża i lilia; nutami bazy są karmel, wanilia, nuty drzewne i paczula.

Mandarynka Arbuz Marakuja Zielone Jabłko

Tuberoza Róża Lilia

Karmel Wanilia Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Couture by Juicy Couture.

Eau de Couture Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Eau de Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Eau de Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Couture marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Couture marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Penhaligon`s Violetta Fragonard Rose de Mai Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Guerlain Fleur de Lotus Mariah Carey M Ultra Pink Max Azria Within Gloria Vanderbilt Reverie Pure Rothenstein Deja Vu Rodin Caswell Massey Lilac Profumum Roma Ninfea Stacked Style Empress Lilly