Marki » I-K » cytrusowo - gourmand « Grupy

Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet

Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet

Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Couture La La Malibu Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Couture La La Malibu marki Juicy Couture to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Couture La La Malibu został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, zielone jabłko, czarna porzeczka, gujawa i płatki róży; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy, piwonia i plumeria; nutami bazy są piżmo, białe drewna i cukier.

Mandarynka Zielone Jabłko Czarna porzeczka Gujawa Płatki róży

Konwalia Kwiat pomarańczy Piwonia Plumeria

Piżmo Białe drewna Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture La La Malibu by Juicy Couture.

Couture La La

Couture La La Malibu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Couture La La Malibu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Couture La La Malibu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture La La Malibu marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture La La Malibu marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Histoires de Parfums 1873 Lollia Always Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela L`Occitane en Provence Miel & Citron Pailletee Shimmering CnR Create Leo Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Lil`s Angel Demeter Fragrance Orange Cream Pop Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie ID Parfums Jardin de Sicile Des Filles a la Vanille Quelqu'un m'a dit Je T'aime Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat