Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Couture Couture Luxury Edition Juicy Couture dla kobiet

Couture Couture Luxury Edition Juicy Couture dla kobiet

Couture Couture Luxury Edition Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Couture Couture Luxury Edition Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia Couture Couture Luxury Edition Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Couture Couture Luxury Edition marki Juicy Couture to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Couture Couture Luxury Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i Śliwka; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Grejpfrut Mandarynka

Jaśmin Wiciokrzew Śliwka

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture Couture Luxury Edition by Juicy Couture.

Couture Couture

Couture Couture Luxury Edition Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ten zapach znacznie bliższy memu sercu i gustom,niż Peace&Love.
Jest konkretna słodycz i dosadność owoców, ich musująco wibrujący akcent.
Są bardzo energetyczne i takie radosne,polane lekko syropkowatym sosem z mandarynki i śliwki.
Tylko z drugiej strony nie wiem o co chodzi z tym zapachem, bo wszystkie nuty te same co w Couture Couture,tylko inna ich kolejność ,co zapach nie czyni specjalnie innym.
Z tym,że Couture C. jest bardziej gęste i cięższe,takie odnoszę wrażenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Couture Couture Luxury Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Couture Couture Luxury Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture Couture Luxury Edition marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture Couture Luxury Edition marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nikos Sculpture Jesus Del Pozo Halloween Tropical Lancetti Lancetti Mood Woman Bijan Bijan Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Ocean Pacific OP Blend for Women Jessica Simpson Fancy Love Betty Boop Betty Boop Space NK Champaca Accessorize Accessorize Molinard Ecoute Moi Oriflame Midnight Pearl