Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Couture Couture Juicy Couture dla kobiet

Couture Couture Juicy Couture dla kobiet

Couture Couture Juicy Couture dla kobiet Zdjęcia

Couture Couture marki Juicy Couture to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Couture Couture został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat afrykańskiej pomarańczy i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i Śliwka; nutami bazy są ambra, wanilia i drzewo sandałowe.

Mandarynka Kwiat afrykańskiej pomarańczy Grejpfrut

Jaśmin Wiciokrzew Śliwka

Ambra Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Couture Couture by Juicy Couture.

Ungaro 2007
Ever Bloom
Miss O Fashion Princess
Couture Couture Luxury Edition

Couture Couture Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Poprzednie recenzję idealnie ten zapach opisują : słodki( ale żaden z niego gourmandowiec), lekko waniliowy, miękki dzięki sandałowcu a za wyraźną kwiatowość odpowiada jaśmin. Polemizowałabym tylko z określeniem go jako zmysłowy, seksowny itp. Ja go odbieram jako niezbyt ciekawy, ot taki codzienny zapach, który mogłabym użyć na spacer czy szybkie zakupy w pobliskim markecie. Brak mu oryginalności i przebojowości, jest zbyt zwykły jak dla mnie. Kiedy go noszę to żałuję, że jednak nie wybrałam czegoś innego, nie znaczy to, że ten zapach zamkniety w monstrancyjnym flakonie jest zły. Nie jest, ale ja w zapachach poszukuję czegoś wyjątkowego, co będzie wspołgrało z moim stylem i osobowością, a tu tego nie znalazłam.

Rozterka
Rozterka

Nie wiem właściwie dlaczego kupiłam te perfumy, ale skoro już kupiłam to coś napiszę :)
Zapach w początkowym stadium owocowy i słodki. Winogronowo-sliwkowy.
Po krotkim czasie słodycz i owoce zdecydowanie słabną , do głosu dochodzi nuta jasminu i żywicy bursztynowej z odrobiną drzewa sandałowego, wanilia jeżeli jest , to raczej sucha , lekko surowa dobrze zmieszana z jasminem. Zapach nabiera lekko orientalmnych nut.Zdecydowanie posiada zmysłową nutę .
Projekcja i trwałość zadawalające .

Cały czas coś mi przypomina, coś czego dawno nie wąchałam.
Wiem! Wiem!
W Coutre Coutre, po umoszczeniu się zapachu na skórze pobrzmiewają nuty przypominające Shafali YR :)

Buteleczka nieco badziewna :)

matka1973
matka1973

według mnie to zapach orzeźwiający, niewątpliwie owocowy i to owocowością owoców dojrzałych, ciężkich od soków, gdzieniegdzie podaje się jako jedne z nut winogrona, tu widzę śliwkę, choć owocowy aromat faktycznie bardziej przypomina mi sok winogronowy z ciemnych małych słodko - cierpkich winogron, które z wdziękiem pną się po murach starych kamienic; kocham waniliowe słodziaki, ale tu wanilia jest podana w formie zupełnie niespożywczej, stanowi miękkie tło dla owoców w połączeniu z drzewem sandałowym;zapach nie tylko na wieczór, w słoneczny dzień daje piękny ogon; nie tylko dla dojrzałych pań, choć faktem jest, że są to perfumy z wydźwiękiem retro i bardzo niebanalne, mimo, ze owocowe to nie kompot owocowy jakich teraz pełno tylko wyrazisty i zadziorny gęsty sok; nie lubię pozostałych zapachów tej firmy, jednak ten szczerze polecam

monika690
monika690

Dla mnie tez zapach to połączenie dwóch zapachów: klasycznej Gabrysi i Amarige. Tak jest niedługo po aplikacji, później zapach zmienia się w delikatną, nieco pudrową, wyraźnie słodką mieszankę owoców i kwiatów z wyraźną nutą sandałowca. Całość ma charakter nieco staroświecki i miłośniczkom nowoczesnych kompozycji raczej nie przypadnie do gustu.

Zakupowe okazje

18.95 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
21.59 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
21.84 USD
Juicy Couture Couture La La Eau De Parfum for women 1 oz
Juicy Couture Couture La La Eau De Parfum for women 1 oz
22.95 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
23.99 USD
Couture Couture By Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz Unboxed for Women
24.00 USD
27.89 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
30.99 USD
Couture Couture By Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
ThePerfumeSpot.com
35.09 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
37.31 USD
Couture Couture Perfume by Juicy Couture, 3.4 oz Eau De Parfum Spray unboxed for Women
38.99 USD
Couture Couture By Juicy Couture by Juicy Couture Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Eau De Toilette 1.4oz
Juicy Couture Couture Couture Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Juicy Couture Couture Couture Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
91.50 USD
Juicy Couture Couture Couture Coffret Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz Body Creme 100ml 3.4oz Shower Gel 125ml 4.2oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Couture Couture, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Couture Couture, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Couture Couture marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Couture Couture marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Hermes Elixir des Merveilles Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Torrente L`Or de Torrente Calvin Klein Obsession Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain Shalimar Parfum Initial Sarah Jessica Parker Lovely Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Nina Ricci Ricci Ricci Madonna Truth or Dare Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Givenchy Ange ou Demon Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Jimmy Choo Jimmy Choo