Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Leiber Judith Leiber dla kobiet

Leiber Judith Leiber dla kobiet

Leiber Judith Leiber dla kobiet Zdjęcia Leiber Judith Leiber dla kobiet Zdjęcia

Leiber marki Judith Leiber to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Leiber został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są ananas, petitgrain, osmantus i bergamotka; nutami serca są mimoza, cyklamen, róża, gardenia, jaśmin i papryczka pimento; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, wanilia i cedr.

Ananas Petitgrain Osmantus Bergamotka

Mimoza Cyklamen Róża Gardenia Jaśmin Papryczka pimento

Ambra Paczula Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Leiber by Judith Leiber.

Leiber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Judith Leiber Leiber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Judith Leiber Leiber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Leiber marki Judith Leiber. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Leiber marki Judith Leiber reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Rochas Tocade Jette Joop Dark Sapphire Bijan Bijan Black Women Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Parfum d`Empire Cuir Ottoman Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Atelier Flou Shamsin Penhaligon`s Amaranthine Penhaligon`s Night Scented Stock Bogner Bogner Wood Women Jeanne Arthes Love Generation Rock