Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Judith Leiber Night Judith Leiber dla kobiet

Judith Leiber Night Judith Leiber dla kobiet

cynamonowy
Judith Leiber Night Judith Leiber dla kobiet Zdjęcia

Judith Leiber Night marki Judith Leiber to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Judith Leiber Night został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cynamon i bergamotka; nutami serca są jaśmin, piwonia i lilia; nutami bazy są ambra, kadzidło, nuty drzewne i paczula.

Cynamon Bergamotka

Jaśmin Piwonia Lilia

Ambra Kadzidło Nuty drzewne Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Judith Leiber Night by Judith Leiber.

Strip

Judith Leiber Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Judith Leiber Judith Leiber Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Judith Leiber Judith Leiber Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Judith Leiber Night marki Judith Leiber. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Judith Leiber Night marki Judith Leiber reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Boucheron Domenico Caraceni Loren Al Haramain Perfumes Marwah Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Nicole Miller Nicole Miller Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie Anya`s Garden Fairchild The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Ayala Moriel Indigo Arno Sorel Shaman Femme Fragonard Murmure