Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Venom Joya dla kobiet

Venom Joya dla kobiet

miodowy
Venom Joya dla kobiet Zdjęcia Venom Joya dla kobiet Zdjęcia Venom Joya dla kobiet Zdjęcia Venom Joya dla kobiet Zdjęcia Venom Joya dla kobiet Zdjęcia Venom Joya dla kobiet Zdjęcia

Venom marki Joya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Venom został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rayda Vega. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i wiciokrzew; nutami serca są jaśmin, konwalia i biały miód; nutami bazy są wetyweria, paczula i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew

Jaśmin Konwalia Biały miód

Wetyweria Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Venom by Joya.

Venom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joya Venom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joya Venom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Venom marki Joya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Venom marki Joya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Calvin Klein Eternity Rose Blush Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Prada No2 Oeillet Penhaligon`s Ellenisia L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Michael Kors Island Bermuda Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Le Jardin Retrouve The Lys Voluspa Cult of Helios Caswell Massey Lily of the Valley Lalique Fleur de Cristal