Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Potion Joya dla kobiet

Potion Joya dla kobiet

Potion Joya dla kobiet Zdjęcia Potion Joya dla kobiet Zdjęcia Potion Joya dla kobiet Zdjęcia Potion Joya dla kobiet Zdjęcia Potion Joya dla kobiet Zdjęcia Potion Joya dla kobiet Zdjęcia

Potion marki Joya to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet. Potion został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rayda Vega. Nutami głowy są lawenda, lotos i bergamotka; nutami serca są ylang-ylang, drzewo sandałowe i cedr virginia; nutami bazy są ambra i wanilia.

Lawenda Lotos Bergamotka

Ylang-ylang Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Potion by Joya.

Potion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joya Potion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joya Potion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Potion marki Joya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Potion marki Joya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Lanvin Oxygene Homme Salvador Dali Black Sun Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier L`Erbolario Corteccia (Bark) Saint Amour Si Pure Pour Homme Odori Iris Azzaro Pure Vetiver CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Rasasi Mahyouba