Marki » I-K » orientalne « Grupy

Ambrosia Joya dla kobiet

Ambrosia Joya dla kobiet

cynamonowy
Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia Ambrosia Joya dla kobiet Zdjęcia

Ambrosia marki Joya to orientalne perfumy dla kobiet. Ambrosia został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rayda Vega. Nutami głowy są petitgrain, mandarynka i kokos; nutami serca są paczula i wanilia; nutami bazy są ambra, goździk (przyprawa) i cynamon.

Petitgrain Mandarynka Kokos

Paczula Wanilia

Ambra Goździk (przyprawa) Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambrosia by Joya.

Ambrosia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joya Ambrosia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joya Ambrosia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambrosia marki Joya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambrosia marki Joya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Antonio Banderas Spirit for Men Nautilus Nautilus Black Marlin Givenchy Oblique Rewind Montale Aoud Ambre Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Rochas Lumiere Original Juliette Has A Gun Midnight Oud The Different Company Oriental Lounge Jeanne Arthes Guipure & Silk Amouage Tribute Le Labo Labdanum 18