Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet

Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Terra Incognita Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia

Terra Incognita marki Jovoy Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Terra Incognita został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są papirus, bergamotka, frezja i brzoskwinia; nutami serca są migdał, jaśmin, piwonia i wetyweria; nutami bazy są ambra, piżmo i paczula.

Papirus Bergamotka Frezja Brzoskwinia

Migdał Jaśmin Piwonia Wetyweria

Ambra Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terra Incognita by Jovoy Paris.

Terra Incognita Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

Rewelacyjny zapach!! Urzekający, tajemniczy, wyjątkowy!
To przede wszystkim połączenie paczuli,i wetiweru ,papirusa, Balsamu gurjum i ambry.
Najlepszy moim zdaniem zapach perfumiarki Sidonie Lancesseur.
Na mojej skórze mix paczuli Parfums de Nicolai z Nightscape Ulricha Langa.
♥♥♥ poezja!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Terra Incognita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Terra Incognita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terra Incognita marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terra Incognita marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Lancetti Lancetti Mood Woman Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Fred Hayman 273 Rodeo Drive Montana Parfum de Femme Ayala Moriel Moon Breath Cliff Richard Devil Woman Rasasi Al Lulu Al Aswad Rasasi Sharina Fifi Chachnil Fifi Chachnil Teufels Kuche Tender Effection Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX