Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rouge Assassin Jovoy Paris dla kobiet

Rouge Assassin Jovoy Paris dla kobiet

Rouge Assassin Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia

Rouge Assassin marki Jovoy Paris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rouge Assassin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są bergamotka, elemi i róża; nutami serca są irys, ryż i ambrette (piżmo ambrowe); nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, wanilia, białe piżmo, benzoes i fasolka tonka.

Bergamotka Elemi Róża

Irys Ryż Ambrette (piżmo ambrowe)

Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge Assassin by Jovoy Paris.

Rouge Assassin Recenzje Perfum

Według producenta miał być to zapach przywołujący lata 20. i ówczesne wyzwolone kobiety – zapach ich szminek, pudrów, całej tej eleganckiej epoki, która dawno przeminęła.

Wyszło przyzwoicie, ale obietnice były nieco na wyrost. Główna nuta to niesłodki, pudrowy irys z bardzo wyraźną, mączną nutą ryżu. Gdzieś plącze się jeszcze odrobina fiołka i cedr, który dodaje drzewno – gorzkiego posmaku całości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Rouge Assassin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Rouge Assassin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge Assassin marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge Assassin marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Romeo Gigli Romeo Gigli ID Parfums Rose Divine Bond No 9 The Scent Of Peace Clean Clean Warm Cotton Hilde Soliani Ti Amo: Iris Diptyque Tam Dao Lancome Magnifique Eau de Toilette Marc Jacobs Daisy Silver Edition LR Desperate Housewives Susan Ajmal Unveil Girard Provence Spring