Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Psychedelique Jovoy Paris dla kobiet i mężczyzn

Psychedelique Jovoy Paris dla kobiet i mężczyzn

Psychedelique Jovoy Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Psychedelique marki Jovoy Paris to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Psychedelique został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Flori. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są francuskie labdanum, geranium, paczula, ambra i róża; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Cytrusy

Francuskie labdanum Geranium Paczula Ambra Róża

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Psychedelique by Jovoy Paris.

Patchouli Leaves
L'Incroyable Patchouli
Patchouly

Psychedelique Recenzje Perfum

karolkowa
karolkowa

Połączenie piwnicznej, nieco zimnej paczuli z ciepłą, dosłodzoną wanilią ambrą. Bardzo podoba mi się ta gra przeciwieństw. Paczula nie wpada w mdłe, orzechowe nuty ( jak np. paczula profvmvm roma). Zapach przypomina trochę mix Patchouli od Villoresiego z Ambre 114. Trwałość doskonała, na mojej skórze spokojnie wytrzymuje 12 godzin.

Melitele
Melitele

Właściwie mogłabym przybić piąteczkę Zanzibar37.
Również polecam, miłośnikom paczulowych klimatów do przetestowania :)

U mnie początek to mieszanka wilgotnej paczuli, geranium, kwaskowych cytrusów i bardzo wątłej, jakby uschniętej róży.
Później pojawia się delikatna, waniliowa słodycz i żywica.
Paczula staje się bardziej ugrzeczniona i nieco cieplejsza, ale nie traci na swojej mocy.
Po dłuższym czasie zmierza ku aromatowi pylistej, gorzkiej, czarnej, wręcz mrocznej czekolady.

zanzibar37
zanzibar37

Bardzo interesująca paczula :)
Otwarcie trochę dziwne - apteczno- (nuta syropu na kaszel) drzewne (paczula). Po chwili zapach dosładza się wanilią i to jest najciekawszy moment, mimo że nie lubię słodyczy a zapachach drzewnych.Taka gra słodko-gorzko, bo paczula zaczyna się uwytrawniać i poakzuje bardziej piwniczne oblicze.Wanialia lekko się wycofuje i pojawia się labdanum. W tej formie zapach na mnie trwa do końca (czyli długo). Można wyczuć lekko brudne niuanse, natomiast cutrusów nie wuczułam wcale - ani na początku, ani później. Po około godzinie zaczyna przypominać pczulę Villoresiego, czyli mój ideał. Polecam miłosnikom paczuli i piwnicznych klimatów, nie będą zawiedzeni. Bardzo komfortowy do noszenia w upały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Psychedelique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Psychedelique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Psychedelique marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Psychedelique marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Patchouli Frederic Malle Musc Ravageur Amouage Interlude Man Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Tom Ford Tobacco Vanille Perris Monte Carlo Oud Imperial Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Fleurs d'Oranger Carner Barcelona Cuirs By Kilian Straight to Heaven Davidoff Zino Davidoff Christian Dior Eau Sauvage Parfum Etro Patchouly Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Boadicea the Victorious Regal Montale Patchouli Leaves Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Jeux de Peau Christian Dior Fahrenheit Absolute