Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Les Jeux sont Faits Jovoy Paris dla mężczyzn

Les Jeux sont Faits Jovoy Paris dla mężczyzn

Les Jeux sont Faits Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Les Jeux sont Faits marki Jovoy Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les Jeux sont Faits został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amelie Bourgeois. Nutami głowy są petitgrain, dzięgiel i suszone owoce; nutami serca są rum, gin, liść tytoniu i kmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i labdanum.

Petitgrain Dzięgiel Suszone owoce

Rum Gin Liść tytoniu Kmin

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Jeux sont Faits by Jovoy Paris.

Winter Woods

Les Jeux sont Faits Recenzje Perfum

SignoreMachiavelli
SignoreMachiavelli

Określiłbym zapach jako typowo formalny. Garnitur to dla niego za mało. Smoking to minimum, ale chyba najlepiej komponowałby się ze strojem dworskim. Wieczorowy, elegancki, klasyczny i zniewalający. Mógłby go nosić Le Chiffre grając z Bondem, mógłby go nosić Edmund Dantes, hrabia Monte Christo.
Otwarcie słodkie z akcentami drzewnymi. Suszone owoce spod których powoli wydobywa się kmin. Po około godzinie przychodzi bardzo subtelny tytoniowy akcent. Cały czas jest słodko i bardzo elegancko. Ciężko coś konkretnego wychwycić bowiem zapach jest zwarty, buduje jeden aromat, który na myśl przywołuje bogato zdobiony, wiktoriański gabinet albo salę balową z wielkim, kryształowym żyrandolem.
W całej kompozycji praktycznie żaden element nie egzystuje samodzielnie. Wszystko się miło zlewa, wszystko jest "oszlifowane" z charakterystyczną dla Jovoy misternością. Ciekawie prezentuje się czystek w bazie - nieco zniekształca tą słodką, jednostajną tyradę i wytrawnie wygasza zapach.
Les Jeus sont Faits jest jak długo leżakowany trunek - szlachetny, wyrazisty, wymagający odpowiedniej oprawy.

Angela
Angela

BESTIA UJARZMIONA

Bukiet otwiera słodko wytrawny aromat dobrego alkoholu, którego ostrość przyjemnie drapie i rozgrzewa. Po chwili zarozumiale wyciąga dłonie sucho, mchowo - balsamiczna woń, lekko ziołowa, trochę cytrynowa, aż do momentu kiedy piekące tło wypełnia się drzewnym, głębokim i ciepłym aromatem by niepokojąco w idealnej harmonii zachwycać.
Les Jeux sont Faits Jovoy to Rhett Butler ze szklaneczką alkoholu i cygarem w ustach. Zarozumiały i bezczelny, arogancki, pełen pasji, nie ma zwyczaju mówić o swoich uczuciach, lecz w głębi duszy jest namiętny i czuły.
Flakon fenomenalny. Parametry użytkowe na najwyższym poziomie.

amanda
amanda

Tak drzewność ujawia się zaraz w pierwszej sekundzie,dalej zapach robi się bardziej złożony,wkracza na drogi męskich spraw.
Rum,gin,tytoń,sprawy i sprawki,tajemnice,kobiety nie mogą zrozumieć,wiadomo Mars-Wenus.
Jednak to tylko straszenie,z lwa wychodzi słodkie kociątko,domagające się pieszczot.
Nie ma tu wielkich tajemnic,odmienności świata podyktowanych płcią,labdanum słodko mruczy trochę zawiana rumem.
Owija się w ciepły miękki koc z nutami drzewa sandałowego,suszonych owoców i słodko zasypia mając za poduszkę waniliowe obłoki.
To świetny uniseks,bez tajemnic,przynależności do jednego świata.

EdytaZ
EdytaZ

Tam zaraz dla mężczyzn... Sama chętnie bym je nosiła, ale niestety one nie chcą być noszone przeze mnie. Zupełnie się nie trzymają, zużyłam całą próbkę na raz. Trudno w to uwierzyć, bo otwarcie jest intensywne, o dużej projekcji, charakterne. Po kilkudziesięciu minutach zanim kmin się wyciszy zapach jakby zapada się w sobie i trwa niezauważalną mgiełką tuz przy skórze. Wywarł bardzo dobre pierwsze wrażenie, wziął mój numer, ale nie zadzwonił :(

blueberry
blueberry

Kości zostały rzucone, żarty się skończyły, nic nie można już zrobić - to nie są gierki, lecz poważna męska gra o naprawdę wielką stawkę. Tak nam proponuje myśleć twórca zapachu - i nie można zaprzeczyć spójności tej marketingowej narracji z tym, co udaje się wyczuć w perfumach. Jest alkoholowo, tytoniowo i lekko... nieświeżo - tak, do ciebie, kminie - nomen omen - piję ;) Panowie są bowiem lekko podpici, a atmosfera jest gęsta nie tylko od dymu i wyziewów alkoholu, ale też potu zestresowanych pokerowych graczy. Całe szczęście uzyskano bardzo szlachetny efekt - nie ma tu karcianego blefu - składniki są naprawdę geste, dymne i ma się wrażenie, że dobrej jakości, a kompozycja jest świetnie zmiksowana. Co jakiś czas wychodzi piękna, słodka kombinacja rumu i paczuli - na chwilę można zapomnieć o ostrej rozgrywce. W bazie paczula i labdanum dają efekt słodko-słonej ambry, ale ziołowo-pszeniczne i kminowe akcenty wciąż wybrzmiewają na skórze i właśnie tu pojawia się delikatny problem - jak dla mnie ilość kminu jest jednak odrobinę za duża dla pełnego komfortu użytkowania tych perfum wśród ludzi. LJSF są długotrwałe, o umiarkowanej projekcji, interesujące i według mnie raczej męskie (zgadzam się więc z etykietką producenta, mimo że normalnie ich nie lubię). Chociaż mogłyby idealnie pasować do Villanelle, androgynicznej bohaterki powieści Jeanette Winterson "Namiętność", która nocami w męskim stroju krupierskim oczarowywała graczy i przyjmowała zakłady od weneckich hazardzistów, stawiających na jedną kartę to, co dla nich najcenniejsze - nawet własne życie ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Les Jeux sont Faits, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Les Jeux sont Faits, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Jeux sont Faits marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Jeux sont Faits marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Cuirs By Kilian Straight to Heaven Piotr Czarnecki Sensei DSQUARED² Potion Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit L`Artisan Parfumeur Al Oudh Nasomatto Black Afgano Amouage Memoir Man Lubin Idole Eau de Parfum Jovoy Paris L’Enfant Terrible Guerlain Shalimar Parfum Initial Reminiscence Patchouli Yves Saint Laurent M7 Alexander McQueen Kingdom Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Black Montale Full Incense Mirato Malizia Uomo Vetyver Tom Ford Tobacco Vanille Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)