Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

L`Art de la Guerre Jovoy Paris dla kobiet i mężczyzn

L`Art de la Guerre Jovoy Paris dla kobiet i mężczyzn

skórzany
ziołowy

L`Art de la Guerre marki Jovoy Paris to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Art de la Guerre został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanina Muracciole. Nutami głowy są bergamotka, zielone jabłko i rabarbar; nutami serca są lawenda, kocanka, gałka muszkatołowa i liść fiołka; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, skóra, mech dębowy i labdanum.

Bergamotka Zielone Jabłko Rabarbar

Lawenda Kocanka Gałka muszkatołowa Liść fiołka

Paczula Drzewo sandałowe Skóra Mech dębowy Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Art de la Guerre by Jovoy Paris.

L`Art de la Guerre Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Po ten zapach sięgnąłem ze względu na kocankę. Podoba mi się to jak pachnie. Na początek owoce, chłodne i poważne, w ogóle nieenergetyczne. Nie odświeżają i nie atakują nas swoją radością i witalnością, jak to ma miejsce np. w Sisleyu 3 czy Creed Vetiver Geranium. Towarzyszy im główny przedstawiciel, wybijający się rabarbar. Czuć go najbardziej i choć nie lubię tego składnika, nigdy nie lubiłem jego zapachu - tak tutaj mi on odpowiada. Wprowadza trochę takiej miłej cierpkości dając kompozycji dodatkowy odcień. Gdy to zaniknie, pojawia się aromatyczne serce. Nie kłuje jednak w nos, jest to ładne doznanie. Lawenda delikatnie pylista, dalej to wpada nawet w drzewny ton. Tutaj też po raz pierwszy i ostatni pojawia się skóra. Nowoczesna, wyprawiona i łatwa w noszeniu. Podkreślająca kompozycję i jej dorosły charakter. Natomiast liść fiołka nadaje jej totalnie dzisiejszego klimatu. Wnoszący kwiatową zieloność, łagodzi serce, które bez niego byłoby zapewne suche. Nadaje delikatnej słodyczy i w pewnym momencie objął przewodzenie jak Lance Armstrong w Tour de France :) Ale są jeszcze inni zawodnicy którzy chcą powalczyć o prowadzenie. Tylko że ten fiołek będzie się przypominał, bo peleton (owoce) są już dawno w tyle. Będzie panoszył się za plecami i co chwila pokazywał, a przy podjeździe (w bazie) – zaatakuje! Z kim przyjdzie mu się zmierzyć? Z kocanką, a później mchem dębowym. Od razu uprzedzę finałowy wynik, przegra – ale będzie cieniem obu powyższych. Kocanka do końca już nie odpuści prowadzenia, następny będzie słony mech. Jemu akurat chce się pić, jest zmęczony bo ten etap jest górski, złożony z podjazdów i odpowiedniego nachylenia sięgającego do 12%, ale do mety nie odpuści. Bardzo bogata kompozycja, zmienna. Jeden składnik, a za nim obecny kolejny. Aromatyczna z dużą ilością fiołka, tak modnego w pewnym momencie w perfumerii. Czuję się w niej jak obecny dyrektor zakładu założonego w latach 90, który pamięta wszystkie wody tamtego okresu, bo je używał. I dziś już szuka bardziej ich wersji modern. Nie potrzebuje atencji, ponieważ i tak z racji na swoje stanowisko jest zauważalny przez wszystkich, i znany. Chodzi w garniturze nie z przymusu bo wypada, tylko że chce. Marynarka w kolorze ciemno brązowym jak gorzka czekolada, posiadająca retro sznyt, nie taki nowoczesny, dopasowany z wcięciem w talii, a lekko kwadratowy, PRL-owski. Naprawdę dobry zapach do posiadania na przyszłość. Do noszenia gdy nie chcemy niczego więcej od dnia, niż wykonania zaplanowanych celów i zadań. I przeżycia. Jak w Tour de France, gdzie samo ukończenie wyścigu jest powodem do chwały i uznania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris L`Art de la Guerre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris L`Art de la Guerre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Art de la Guerre marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Art de la Guerre marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Amouage Jubilation for Men Accord Parfait Ambre & Lavande Yves Saint Laurent Jazz Prestige Fragrances of Ireland Patrick Charriol Charriol Men Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Chiemsee Revolution! Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Luciano Soprani Luciano Soprani Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Social Creatures Utopian