Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Hesperide Jovoy Paris dla kobiet

Hesperide Jovoy Paris dla kobiet

Hesperide Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Hesperide Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Hesperide Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Hesperide Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Hesperide Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia

Hesperide marki Jovoy Paris to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Hesperide został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Moliere. Nutami głowy są mandarynka, cytryna, bergamotka i neroli; nutami serca są fiołek, jaśmin i cedr; nutami bazy są wetyweria i białe piżmo.

Mandarynka Cytryna Bergamotka Neroli

Fiołek Jaśmin Cedr

Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hesperide by Jovoy Paris.

Hesperide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Hesperide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Hesperide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hesperide marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hesperide marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Davidoff Echo Summer Fizz Avon Mesmerize Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Lostmarch Atao Frederic Malle Cologne Bigarade Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Lubin Gin Fizz Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine Amway Opportune Keiko Mecheri Taormine Can Carlos Albahaca