Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Gardez Moi Jovoy Paris dla kobiet

Mam: 1

żółtych kwiatów
Gardez Moi Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia

Gardez Moi marki Jovoy Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardez Moi został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są kolendra, aldehydy, czarny pieprz, cyklamen i liść pomidora; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, absolut z mimozy, gardenia i biała lilia; nutami bazy są cedr virginia, styraks, piżmo, wanilia, mech dębowy i malina.

Kolendra Aldehydy Czarny pieprz Cyklamen Liść pomidora

Ylang-ylang Jaśmin Absolut z mimozy Gardenia Biała lilia

Cedr Virginia Styraks Piżmo Wanilia mech dębowy Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardez Moi by Jovoy Paris.

Gardez Moi Recenzje Perfum

tia
tia

Mleczność i kremowość białych kwiatów z nie narzucającą się nutą ylang-ylang. Zapach mało się rozwija,choć jest bardzo ładny i bardzo słodki . Głównie czuję gardenię. Baza bardzo smacznie pachnie. Trwałość przyzwoita,choć mogłoby być lepiej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Gardez Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Gardez Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardez Moi marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardez Moi marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Bvlgari Rose Essentielle Isabella Rossellini My Manifesto Nina Ricci Coeur Joie Blumarine Blu Caron Fleur de Rocaille (1993) La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Coty L`Origan Xerjoff Ibitira Elizabeth Arden 5th Avenue Gold