Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn

Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn

Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Fougere Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Fougere marki Jovoy Paris to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Fougere został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Nutami głowy są lima i bazylia; nutami serca są ananas, neroli i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i mech dębowy.

Lima Bazylia

Ananas Neroli Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fougere by Jovoy Paris.

Fougere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Fougere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Fougere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fougere marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fougere marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Estée Lauder Lauder for Men Bill Blass Amazing for Men Trussardi Python Uomo Christian Dior Fahrenheit 0 Degree Lomani Network Penhaligon`s English Fern Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin Nobile 1942 Lavanda Nobile Daddy Yankee Daddy Yankee Lorenzo Villoresi Wild Lavender Luciano Soprani 2