Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Chypre Jovoy Paris dla kobiet

Chypre Jovoy Paris dla kobiet

miodowy
Chypre Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Chypre Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Chypre Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Chypre Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia Chypre Jovoy Paris dla kobiet Zdjęcia

Chypre marki Jovoy Paris to szyprowe perfumy dla kobiet. Chypre został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są piwonia i róża; nutami serca są miód, jaśmin i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula i wetyweria.

Piwonia Róża

Miód Jaśmin Konwalia

Ambra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre by Jovoy Paris.

Chypre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Chypre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Chypre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Tom Ford Moss Breches Solange Azagury-Partridge Cosmic Aramis Aramis Devin Serge Lutens Muscs Koublai Khan Mark Buxton English Breakfast biehl parfumkunstwerke mb02 Amway Quixotic Gianfranco Ferre GFF Uomo Escentric Molecules Escentric 03 Jeanne Arthes Shanghai Night Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica