Marki » I-K » drzewne « Grupy

Boise Jovoy Paris dla mężczyzn

Boise Jovoy Paris dla mężczyzn

Mam: 1

Boise Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Boise Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Boise Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Boise Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia Boise Jovoy Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Boise marki Jovoy Paris to drzewne perfumy dla mężczyzn. Boise został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są kminek i frezja; nutami serca są fiołek, czerwony cedr i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i brazylijskie drzewo różane.

Kminek Frezja

Fiołek Czerwony cedr Cedr

Drzewo sandałowe Piżmo Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boise by Jovoy Paris.

Boise Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Te niespecjalnie ładne na obrazku flakony Jovoy Paris nie zwracały nigdy mojej uwagi. Próbkę Boise otrzymałam jako prezent.
Na mojej skórze te perfumy pachną naprawdę dobrze, ale dopiero gdy mój mężczyzna zaczął ich używać w pełni doceniłam ich potencjał.

Boise to przepięknie drzewny zapach. Nie wiem jakie drewno czuję, ani jak pachnie czerwony cedr ... Ale całość jest jak las liściasty jesienią, jest trochę wilgotno, czuć odrobinę mchu, suchych liści, ostatnie zielone, bezkwietne, niepozorne rośliny.
Kompozycja jest subtelna, ciepła, bardzo naturalna, prosta, przyjazna, zachęca do zbliżenia się i odczucia przyjemności z wąchania jeszcze raz :) Roztacza specyficzną aurę, przyciąga...
Perfumy eleganckie i czuć w nich wysoką klasę, ale wcale nie są chłodne czy niedostępne.
Projekcja nie jest duża, ale trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovoy Paris Boise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovoy Paris Boise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boise marki Jovoy Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boise marki Jovoy Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Van Heusen Proximity Montale Sandal Sliver Anat Fritz Anat Fritz Molinard Molinard Homme I Susanne Lang Tamboti Wood Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jacomo Ambro de Jacomo Sage Machado Pearl Les Nez Turtle Vetiver La Bouquetiere Dimanche