Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Woman Jovan dla kobiet

Woman Jovan dla kobiet

Woman Jovan dla kobiet Filmy

Woman marki Jovan to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Woman został wydany w 1976 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, gałka muszkatołowa, kolendra, przyprawy, nuty drzewne i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Kolendra Przyprawy Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman by Jovan.

Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Egoiste Acqua di Biella Ca' Luna Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Monsieur Pal Zileri Lab Lubin Idole Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Caswell Massey Aura of Patchouli Guerlain Chamade Pour Homme Romeo Gigli Romeo Gigli Man Mazzolari Patchouli Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum