Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Satisfaction for Women Jovan dla kobiet

Satisfaction for Women Jovan dla kobiet

tropikalny
Satisfaction for Women Jovan dla kobiet Zdjęcia

Satisfaction for Women marki Jovan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Satisfaction for Women został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, melon i mango; nutami serca są ylang-ylang, gardenia tahitańska i plumeria; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Brzoskwinia Melon Mango

Ylang-ylang Gardenia tahitańska Plumeria

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Satisfaction for Women by Jovan.

Satisfaction for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Satisfaction for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Satisfaction for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Satisfaction for Women marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Satisfaction for Women marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Summer 2008 Tommy Hilfiger Tommy Girl Puma Jamaica ² Woman Victoria`s Secret Heavenly Kiss Etienne Aigner Aigner White Woman La Perla J`Aime La Nuit Donna Karan DKNY Women Summer Animale Animale Temptation Pupa Yes Silver LR Desperate Housewives Bree Krizia Fiori di Krizia Roberto Cavalli Anniversary