Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Satisfaction for Men Jovan dla mężczyzn

Satisfaction for Men Jovan dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Satisfaction for Men Jovan dla mężczyzn Zdjęcia

Satisfaction for Men marki Jovan to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Satisfaction for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bazylia i melon; nutami serca są cedr virginia, rozmaryn i kardamon; nutami bazy są francuskie labdanum i fasolka tonka.

Grejpfrut Bazylia Melon

Cedr Virginia Rozmaryn Kardamon

Francuskie labdanum Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Satisfaction for Men by Jovan.

Satisfaction for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Satisfaction for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Satisfaction for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Satisfaction for Men marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Satisfaction for Men marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Karl Lagerfeld KL Miller Harris Fleur Oriental Frapin Caravelle Epicee Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Sahlini Parfums Femininde Police Pure Police London Homme Ayala Moriel Razala Smell Bent Desperado Parfumerie Generale Private Collection Querelle A Perfume Organic Mejica Swiss Arabian Habeitak