Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Intense Oud Jovan dla kobiet i mężczyzn

Intense Oud Jovan dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Intense Oud marki Jovan to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Intense Oud został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są szafran i trawa cytrynowa; nutami serca są labdanum i róża turecka; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i agar (oud).

Szafran Trawa cytrynowa

Labdanum Róża turecka

Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intense Oud by Jovan.

Intense Oud Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Bardzo ładnie podany oud w wersji delikatnej, ale wyczuwalnej. Nie jest ani ´´benzynowy´´ ani za bardzo ´´bandażowy´´. To dobra propozycja dla tych, którzy nie umieją się przekonać do oudu lub chcieliby dopiero zacząć z nim się zaznajamiać. Oud Intense to zapach ciepły,ale głęboki, tajemniczy i aromatyczny. Tytułowy składnik jest bardzo wyczuwalny i on tu rządzi,a szafran stoi sobie z tyłu i nie zamierza się za bardzo wtrącać. Nie czuję żadnej róży, a już napewno nie trawy cytrynowej. Bardzo dobry zapach w mocno przystępnej cenie!

Roma
Roma

Mam wreszcie ulubiony, wyczekany oud:-)
Jovan - Intense Oud to bardzo przyzwoita woda, moze i z (odrobine) nizszej polki, ale mnie odpowiada, jak najbardziej, tak jak i inne tego typu wody, Al-Rehab - Saat Saafa, czy chocby (tak jak innym odpowiada) Montale - jest skomponowany tak, jak nalezy, z wyczuciem. Wytrawnie, a nawet slono go czuje:-)
Oud, oud i (prawie) wszystko oud :-) Ale z oddechem, ktory mnie przypomina zywice.
Zapach jest piekny, balsamiczny - to me ukochane labdanum, zgaszone jest paczula, trawa cytrynowa daje swiezosc (choc jest troche irytujaca) kompozycji, a szafran dodaje odrobinke pikanterii, zas glebie aromatu czyni drewno sandalowe... ale najwazniejszy jest tu, rzecz jasna, oud (z piekna roza w sercu)
Pachnidlo w arabskim stylu - nie dla kazdego, dla mnie jest interesujace, zmyslowe, zwierzece, dziwaczne - to lubie:-)
Nie na co dzien.
Dla mnie to woda dosc trudna i myslalam, ze uzywajac jej, bede musiala sie kryc po katach, a okazalo sie, ze corkom bardzo sie spodobal i chcialy go nawet wyludzic... no, nie do wiary...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Intense Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Intense Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intense Oud marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intense Oud marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Revlon Jontue Jovan Secret Amber Dana Tabu Hermes Elixir des Merveilles John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent M7 Estée Lauder Cinnabar Bvlgari Black Calvin Klein Obsession Gloria Vanderbilt Vanderbilt Alexander McQueen Kingdom Yves Saint Laurent Nu Evyan White Shoulders Elizabeth Taylor Passion Elizabeth Taylor Black Pearls Elizabeth Arden Blue Grass Agent Provocateur L'Agent Jean Patou Sira des Indes Rochas Byzance Versace Versace Pour Homme Oud Noir