Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk marki Jovan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe i piżmo;

Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Musk by Jovan.

Black Musk Recenzje Perfum

Black Musk by Jovan 1.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Black Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Black Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Musk marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Musk marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice The Body Shop White Musk Diptyque Tam Dao Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Molinard Les Fleurs de Provance: Violette CnR Create Capricorn Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Modigliani Supreme Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette O Boticario Floratta Sapphire Lulu Beauty Lulamae Sabon Zohar (Musk)