Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk marki Jovan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe i piżmo;

Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Musk by Jovan.

Black Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Black Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Black Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Musk marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Musk marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci Premier jour Lucky Day ID Parfums Ame Toscane Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Apothia Pearl Yves Saint Laurent Parisienne Sergio Tacchini Precious Pink s.Oliver QS by s.Oliver Jesus Del Pozo On El Chloe Love Prince Matchabelli New Musk