Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk Jovan dla kobiet

Black Musk marki Jovan to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe i piżmo;

Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Musk by Jovan.

Black Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jovan Black Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jovan Black Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Musk marki Jovan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Musk marki Jovan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Salvatore Ferragamo Parfum Subtil L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Roberto Verino Verino Pour Homme Paul Smith Sunshine Edition for Women Bond No 9 Nuits de Noho Strange Invisible Perfumes Magazine Street Smell Bent Sunshine Novae Plus Sky Blue Oriflame Volare Wisteria Donna Karan DKNY Golden Delicious