Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Miałem: 1

ziołowy
skórzany
Wolfgang Joop Freigeist Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Wolfgang Joop Freigeist marki Joop! to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wolfgang Joop Freigeist został wydany w 2010 roku. Wolfgang Joop Freigeist stworzyli Sophie Labbe i Alienor Massenet. Nutę głowy stanowi gin; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są mahoń i skóra.

Gin

Jaśmin

Mahoń Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wolfgang Joop Freigeist by Joop!.

Wolfgang Joop Freigeist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Wolfgang Joop Freigeist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Wolfgang Joop Freigeist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wolfgang Joop Freigeist marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wolfgang Joop Freigeist marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Yves Saint Laurent Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Lancetti Lancetti Homme Mustang Mustang Blue Ayala Moriel Gaucho Dana Canoe for Men Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne Creed Royal Scottish Lavender Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Guerlain Vetiver Eau Glacee Jaclyn Smith California for Men