Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn

Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn

cynamonowy
Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Wolfgang Joop marki Joop! to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wolfgang Joop został wydany w 2008 roku. Wolfgang Joop stworzyli Louise Turner i Michel Girard. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, drzewo sandałowe, paczula, cynamon, lawenda i wetyweria.

Kolendra Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Lawenda Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wolfgang Joop by Joop!.

Wolfgang Joop Recenzje Perfum

Wolfgang Joop by Joop! 3.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Wolfgang Joop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Wolfgang Joop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wolfgang Joop marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wolfgang Joop marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Nikos Sculpture pour Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Alfred Dunhill Dunhill London Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Mila Schön Mila Schön Lui Armand Basi Silver Nature Gres Cabaret Pour Homme Nicole Farhi Homme Fragrances of Ireland Patrick Arrogance Arrogance Uomo Amouage The Library Collection Opus II