Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn

Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn

cynamonowy
Wolfgang Joop Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Wolfgang Joop marki Joop! to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wolfgang Joop został wydany w 2008 roku. Wolfgang Joop stworzyli Louise Turner i Michel Girard. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, drzewo sandałowe, paczula, cynamon, lawenda i wetyweria.

Kolendra Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Lawenda Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wolfgang Joop by Joop!.

Wolfgang Joop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Wolfgang Joop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Wolfgang Joop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wolfgang Joop marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wolfgang Joop marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Puma Jamaica Man Bugatti Bugatti Homme Gap Lavander Tea No.362 Menard Menard for Men Otto Kern Signature Men Armand Basi Silver Nature Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men CnR Create Capricorn for Men