Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

What About Adam Joop! dla mężczyzn

What About Adam Joop! dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 8 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

What About Adam marki Joop! to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. What About Adam został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są mięta, liść czarnej porzeczki, grejpfrut, cytryna i liść pomidora; nutami serca są drzewo sandałowe, lawenda, cedr i geranium; nutami bazy są labdanum, wanilia, mech dębowy i wetyweria.

Mięta Liść czarnej porzeczki Grejpfrut Cytryna Liść pomidora

Drzewo sandałowe Lawenda Cedr Geranium

Labdanum Wanilia Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about What About Adam by Joop!.

What About Adam Recenzje Perfum

arto
arto

Zapach należacy niby do gatunku swieżaków,ale złamany ciepłą wanilią i mchem.Dzięki temu z czasem na skórze wyczuwamy całkiem zmysłową nutkę.Na pewno nie będzie podobac się wszystkim....ale to chyba dobrze;)
Pierwsze zetkniecie się z zapachem to niedosłowna woń jabłka,póżniej dochodzą akordy drzewne by póżniej rozwinąc sie w zapach mchów i ciepłej wanilii.Od dawna szukam kolejnej buteleczki tej wody....nota bene butelka jest naprawdę ładna,bezskutecznie.Podobno zapach wycofany z produkcji:(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! What About Adam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! What About Adam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum What About Adam marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu What About Adam marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Davidoff Good Life Laura Biagiotti Tempore Donna Clinique Clinique Happy Davidoff Good Life Thierry Mugler A*Men Pure Havane Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Thierry Mugler A*Men Azzaro Acteur Versace Versus Uomo Hugo Boss Boss Selection Clarins Eau des Jardins Givenchy Pi Chanel Chance Eau de Toilette Christian Dior Higher Energy Azzaro Azzaro pour Homme Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci Rush Summer Gres Caline Night Lalique Azalee