Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Muse Joop! dla kobiet

Muse Joop! dla kobiet

Muse Joop! dla kobiet Zdjęcia Muse Joop! dla kobiet Zdjęcia

Muse marki Joop! to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Muse został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są szampan i skórka pomarańczowa; nutami serca są biała lilia, jaśmin, tuberoza i gardenia tahitańska; nutami bazy są heliotrop, białe piżmo, cedr, migdał, wanilia i drzewo sandałowe.

Szampan Skórka pomarańczowa

Biała lilia Jaśmin Tuberoza Gardenia tahitańska

Heliotrop Białe piżmo Cedr Migdał Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muse by Joop!.

J`Adore Voile de Parfum

Muse Recenzje Perfum

amanda
amanda

Wydawałoby się,całkiem słusznie zresztą,że mając lilię i heliotrop,będzie słodo i dusznawo.
A tu,niespodzianka. Zapach jest delikatny,płynie sobie leniwie jak białe chmurki w środku lata,leniwie i beztrosko.

samsara
samsara

Kojarzą mi się z kieliszkiem wytwornego szampana w środku dnia-delikatne, ale ujmujące-coś w nich jest.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Muse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Muse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muse marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muse marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Tom Ford Tom Ford for Men Lancome Tresor In Love Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Bvlgari Jasmin Noir Tom Ford Sahara Noir Yves Saint Laurent Belle d`Opium Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Lancome Tresor Chanel Allure eau de parfum Thierry Mugler Alien Guerlain Samsara Eau de Parfum Iceberg Universe Sanctuary Sanctuary Classic Oriflame Believe The Body Shop Honeymania Christian Lacroix C`est La Vie The Vagabond Prince Enchanted Forest