Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miss Wild Joop! dla kobiet

Miss Wild Joop! dla kobiet

rumowy
lekko korzenny

Miss Wild marki Joop! to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Miss Wild został wydany w 2013 roku. Miss Wild stworzyli Veronique Nyberg i Olivier Polge. Nutę głowy stanowi różowy pieprz; nutą serca jest wanilia; nutą bazy jest rum.

Różowy pieprz

Wanilia

Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Wild by Joop!.

Joop! Homme
Graffiti Vanilla

Miss Wild Recenzje Perfum

samsara
samsara

Ustalmy na początku: na pewno nie jest to Zapach przez duże Z, jednak uroku i pazura odmówić mu nie mogę. Początek to jagodowe krzaczki z domieszką pieprznego pierwiastka-wyraźna i zadziorna nuta. Już na wstępie czuć, że zapach położony jest na wyraźnie waniliowym tle, które z czasem sukcesywnie zyskuje na sile. Jest to mocna wanilia dopieszczona jakimś bliżej nieidentyfikowalnym przez mój nos smaczkiem, jeśli wierzyć nutom, to najprawdopodobniej mieszanka rumowo-waniliowa daje ten specyficzny efekt. I choć momentami zapach wydaje mi się trochę sztuczny, to przyznać to muszę-podoba mi się. Podoba mi się z dwóch względów głownie: po pierwsze nie wiem jak marka Joop to robi, ale wszystkie ich perfumy mają wspólny mianownik. W Miss Wild czuję tę samą charakterystyczną nutę co w Joop Homme, Le bain, Le bain soft moments - tę swoistą duszną, gęstą słodycz, na kanwie której opiera się reszta nut. Tutaj zasada ta została zachowana. Drugim powodem mojej słabości do nich jest fakt, że przypominają mi Graffiti naf naf - pierwsze moje perfumy, które dostałam od rodziców jako 10-latka-eh te sentymenty! Reasumując, perfumy są słodkie, dzikie i odrobinę duszne, puszyste. I choć nie jestem już miss, lecz mrs to będę łamać schematy i ich używać, choć czasami mam wrażenie, że balansują na granicy kiczu. Ale jeśli w ogóle można waloryzować kicz, ten kicz jest dobry-zbyt słodki, by się mu oprzeć. Po prostu...;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Miss Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Miss Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Wild marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Wild marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versense Eisenberg J'ose Jimmy Choo Jimmy Choo Donna Karan DKNY Gucci Gucci Guilty Elie Saab Le Parfum Resort Collection Mancera Roses Vanille Lancome La Vie Est Belle Hermes Jour d'Hermes Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Kenzo L'Eau par Kenzo Yves Rocher So Elixir Salvatore Ferragamo Signorina DSQUARED² Potion for Women Cerruti 1881 Lolita Lempicka Sweet Agent Provocateur Eau Provocateur Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her Givenchy Pi Giorgio Armani Idole d`Armani