Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Jump Summer Temptation Joop! dla mężczyzn

Jump Summer Temptation Joop! dla mężczyzn

lekko korzenny
cynamonowy
Jump Summer Temptation Joop! dla mężczyzn Zdjęcia Jump Summer Temptation Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Jump Summer Temptation marki Joop! to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jump Summer Temptation został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są grejpfrut, kardamon i gorzka pomarańcza; nutami serca są papryczka pimento i cynamon; nutami bazy są paczula, różowy pieprz i nuty drzewne.

Grejpfrut Kardamon Gorzka pomarańcza

Papryczka pimento Cynamon

Paczula Różowy pieprz Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jump Summer Temptation by Joop!.

Jump Summer Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Jump Summer Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Jump Summer Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jump Summer Temptation marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jump Summer Temptation marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Sunshine The Body Shop Kistna Lorenzo Villoresi Spezie Egofacto Jamais le Dimanche Frapin L`Humaniste Roger & Gallet L`Homme Sport Le Jardin Retrouve Decibel from PSS O Boticario Styletto Eisenberg J'ose Joya FvsS: Composition No. 6 Esme Rene Adam's Secret Eden Classic Rapport