Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Joop! Thrill Woman Joop! dla kobiet

Joop! Thrill Woman Joop! dla kobiet

Miałem: 1

Joop! Thrill Woman Joop! dla kobiet Zdjęcia Joop! Thrill Woman Joop! dla kobiet Zdjęcia

Joop! Thrill Woman marki Joop! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Joop! Thrill Woman został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i lilia; nutami serca są mimoza i irys; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Brzoskwinia Lilia

Mimoza Irys

Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Thrill Woman by Joop!.

Joop! Thrill Woman Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Joop Thrill nie przypadl mi do gustu. Te perfumy pachna po prostu tanio. Zupelnie jak w nieudanych kreacjach Avon, wyczuwam w nim tania, chemiczna, mdla baze. Nie ma mimozy, nie ma tonki, tylko jakas marna mikstura lilii i irysa. Mdlo, mdlo, mdlo. Pomylka, wielka pomylka :/

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Thrill Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Thrill Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Thrill Woman marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Thrill Woman marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee Azzaro Pink Tonic Juliette Has A Gun Miss Charming Oilily Muse Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Carla Fracci Odette Perfumer`s Workshop Samba Natural Ella Mikao Yujin Floa Gres Cabotine Aquarelle Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Lanvin Jeanne La Rose