Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Joop! Nuit d`Ete Joop! dla kobiet

Joop! Nuit d`Ete Joop! dla kobiet

Joop! Nuit d`Ete marki Joop! to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Joop! Nuit d`Ete został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są estragon, nuty owocowe, bergamotka, brazylijskie drzewo różane i cytryna; nutami serca są miód, goździk (roślina), korzeń irysa, jaśmin, heliotrop, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, wanilia, wetyweria i mirra.

Estragon Nuty owocowe Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Cytryna

Miód Goździk (roślina) Korzeń irysa Jaśmin Heliotrop Ylang-ylang Konwalia

Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia Wetyweria Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Nuit d`Ete by Joop!.

Joop! Nuit d`Ete Recenzje Perfum

Joop! Nuit d`Ete by Joop! 4.25 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Nuit d`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Nuit d`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Nuit d`Ete marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Nuit d`Ete marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! Joop! Le Bain Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Carner Barcelona Rima XI Rochas Tocade Ramon Monegal Ambra di Luna Guerlain Mahora Rochas Alchimie Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Rochas Byzance Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Guerlain Angélique Noire Krizia Krazy Krizia Xerjoff Bouquet Ideale Guerlain Spiritueuse Double Vanille M. Micallef Ylang in Gold Diptyque Eau Duelle Givenchy Ysatis Rochas Femme Rochas Vivienne Westwood Boudoir Santi Burgas LOVANN