Marki » I-K » « Grupy

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn

Miałem: 1

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Jump Hot Summer 2008 marki Joop! to perfumy dla mężczyzn. Joop! Jump Hot Summer 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kolendra, grejpfrut i tangeryna; nutami serca są wódka, gałka muszkatołowa i heliotrop; nutami bazy są Żywica i fasolka tonka.

Kolendra Grejpfrut Tangeryna

Wódka Gałka muszkatołowa Heliotrop

Żywica Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Jump Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Jump Hot Summer 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Jump Hot Summer 2008 marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Jump Hot Summer 2008 marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Esteban Esprit de Thé Halston Halston Man Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Demeter Fragrance Bonfire Profumum Roma Ambra Aurea Demeter Fragrance Jelly Belly Mango Pineapple Salsa Demeter Fragrance Tropical Dots Lush Candy Fluff So...? So...? Inspired Esprit Imagine for Her Michael Kors Island Palm Beach