Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Joop! Homme Wild Joop! dla mężczyzn

rumowy
lekko korzenny
Joop! Homme Wild Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Wild marki Joop! to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Wild został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutę głowy stanowi różowy pieprz; nutą serca jest rum; nutami bazy są nuty drzewne i tytoń leśny.

Różowy pieprz

Rum

Nuty drzewne Tytoń leśny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Wild by Joop!.

Before Midnight

Joop! Homme Wild Recenzje Perfum

pr0pr
pr0pr

Zapach otrzymałem jako gratisową próbkę, byłem sceptycznie nastawiony, jednak już od pierwszego kontaktu rozbudził we mnie entuzjazm.
Otwarcie bardzo słodkie, różane, lekko drapiące, jednak rześkie, po czasie słodycz się uspokaja i dają o sobie znać nuty drzewne, osobiście w tle czuje bardzo delikatny cynamon, jednak rzeczywiście może to się kojarzyć z kokosem.

Reasumując- zapach słodki, relatywnie lekki i przyjemny.

zuras1985
zuras1985

nie podzielam opini kolegi. Szukałem w tym zapachu wyraźnej nuty rumu a tu w zamian dostaje jakieś owocki. Miało być dziko i sexy a jest sweetaśnie i bardzo grzecznie. Podobieństwa do 1million PC nie widzę, do allura tym bardziej:) raczej ciągle gdzieś nawiązuje do starego joopa ale jest bardziej świezo i bez kwiatu pomarańczy. Nie mówie że jest zły czy kiepski, coś w sobie ma, ale spodziewałem się czegoś bardziej oryginalnego, naprawdę WILD przez alkoholowo tytoniowe nuty. Niestety tutaj tego nie znalazłem.

amen
amen

Wyszukiwanie perfum, które nie są popularne w naszym kraju stało się moją pasją i zakupy w ciemno są jeszcze bardziej ekscytujące, zwłaszcza, że można trafić na takie właśnie perełki. Przed przeczytaniem mojej recenzji chciałbym uczulić, że zdecydowanie bronię zapachów dla młodszego pokolenia, które nie muszą być "kunsztowne”, aby być doskonałe, więc zawsze będę bronił zapachów dla facetów +20 doceniając również zapachy dla mężczyzn starszych. JHW jest zapachem zdecydowanie dla młodych. Ale od początku.

To zapach słodki, i nie jest to kopia One Million. Jeśli ktoś wytrwał do tego momentu gratuluję, bo JHW to zapach inny. Otwiera się charakterystyczną nutą porzeczkowo-jagodową, choć tych nut nie ma w spisie. Dawno szukałem takiego zapachu a tu proszę - niespodzianka. Porzeczkowa nuta pewnie pochodzi z rumu, który łączy się z różowym pieprzem w piękny sposób. Wciąż czuję jednak porzeczki. A one wiszą sobie spokojnie i tuz obok zawisła również nuta... kokosowa??? Wyraźnie ją czuć w tle, choć spodziewam się, że to pewnie gra białego tytoniu, który przybrał w tych perfumach trochę inne oblicze. Jest więc soczyście owocowo, jakby wszystkim znany alkohol "Malibu" zaprawione było owocami, jest, więc egzotycznie, trochę kremowo i przede wszystkim... inaczej! Nie znajdziecie takich perfum w Sephorze czy Douglasie i jestem przekonany ze są rzadko używane, więc jeśli ktoś lubi mało klasyczne, "młode" zapachy to polecam! No, ale wróćmy do zapachu. Egzotyka mija po jakimś czasie i pozostają na skórze słodkie nuty drzewne. I tu jest już klasycznie, choć owocowa woń zostaje ale baza przypomina mi trochę Allure, jest słodka, drzewna, nieco przyprawowa ale stanowi wielki kontrast dla otwarcia. Czuć przez cały dzień, dlatego komfortowe uczucie trwa bardzo długo. Zapach przy końcu jest bardzo ciepły, otulisty, śmiało można używać do klubu jest, bowiem bardzo trwały.

Czy to zapach dla niegrzecznych chłopców? Cos w tym jest, ale na pewno dla beztroskich indywidualistów niebędących zadufanymi w sobie wielbicielami klasyki. Młodość i połączenie soczystości oraz klubowych mocnych klimatów. Oto właśnie Joop Homme Wild.

Joop! Homme Wild by Joop! 3.79 out of 5 based on 22 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Wild marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Wild marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Carolina Herrera 212 VIP Men Kenzo Kenzo pour Homme Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Moschino Uomo? Ted Lapidus Black Soul Imperial Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Pure Havane Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Creed Aventus Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Montale Black Aoud Viktor&Rolf Spicebomb Lalique Encre Noire