Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Joop! Homme Summer Temptation Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Summer Temptation Joop! dla mężczyzn

Joop! Homme Summer Temptation Joop! dla mężczyzn Zdjęcia

Joop! Homme Summer Temptation marki Joop! to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Joop! Homme Summer Temptation został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są mięta, jabłko i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Grejpfrut Cytryna

Mięta Jabłko Konwalia

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joop! Homme Summer Temptation by Joop!.

Joop! Homme Summer Temptation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Joop! Joop! Homme Summer Temptation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Joop! Joop! Homme Summer Temptation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joop! Homme Summer Temptation marki Joop!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joop! Homme Summer Temptation marki Joop! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein CK One Summer 2006 L`Occitane en Provence Eau du Badian Corinne Cobson Love Etc Miller Harris Le Petit Grain Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Clive Christian 1872 Men Guerlain Eau de Guerlain Linari Vista Sul Mare O Boticario Homme.com Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane La Bouquetiere Matins Vert Bath House Bergamot and  Amber